2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień

Blogusie warte zobaczenia

chcesz taka buzke? klikblogus Grzesia chcesz taka buzke? klikblogus Dominisi chcesz taka buzke? klikblogus Roberta chcesz taka buzke? klikblogus Kiniusi

Cosik na poprawienie humorku

chcesz taka buzke? klikkotek smieszek chcesz taka buzke? klikWyżyj sie!!!!!!!!! chcesz taka buzke? klikZabij Brytnej chcesz taka buzke? klik....::::Lody::::.... chcesz taka buzke? klikBabcia na imprezce chcesz taka buzke? klikZrob se foteczke chcesz taka buzke? klik..... po imprezce

Smieszniutkie filmiki (HAPPY TREE FRIENDS)

chcesz taka buzke? klikBohater... chcesz taka buzke? klikWycieczka autobusowa chcesz taka buzke? klikWycieczka autobusowa czesc2 chcesz taka buzke? klikNa karuzeli... chcesz taka buzke? klikBiedny mrowkojad... chcesz taka buzke? klikNa kregielni

SmIeSzNe GiErKi

chcesz taka buzke? klikszalona wiewiorka chcesz taka buzke? klik..:::paintball:::.. chcesz taka buzke? kliksprobuj uciec chcesz taka buzke? klik...:::ukladaj - zrob to szybko!!!:::... chcesz taka buzke? klik...:::zbieraj piwo:::... chcesz taka buzke? klikzestrzel wroga chcesz taka buzke? kliksporty zimowe chcesz taka buzke? klikuratuj poszkodowanych chcesz taka buzke? klik.::mis koala::.

Horoskopy

chcesz taka buzke? klikhoroskop dzienny chcesz taka buzke? klikhoroskop na miesiac chcesz taka buzke? klik..::biorytm::.. chcesz taka buzke? klik3horoskopy...) chcesz taka buzke? klikhoroskop numerologiczny

Senniki

chcesz taka buzke? klik...:::Sennik 1:::... chcesz taka buzke? klik...:::Sennik 2:::... chcesz taka buzke? klik...:::Sennik 3:::... chcesz taka buzke? klik...:::Sennik 4:::... chcesz taka buzke? klik...:::Sennik 5:::... chcesz taka buzke? klik...:::Sennik 6:::...

Gazetki

chcesz taka buzke? klik..::Brawo::.. chcesz taka buzke? klik.:Dziewczyna:. chcesz taka buzke? klik.:Filipinka:. chcesz taka buzke? klik.:Przyjaciołka:. chcesz taka buzke? klik...:::Naj:::... chcesz taka buzke? klik.:Glamour:. chcesz taka buzke? klik.:Claudia:. chcesz taka buzke? klik..::Popcorn::.. chcesz taka buzke? klik...:::Viva:::... chcesz taka buzke? klik...:::Gala:::...

Pomoce naukowe

chcesz taka buzke? klik...:::Słownik jezyka polskiego:::... chcesz taka buzke? klik....:::Słownik wyrazow obcych:::.... chcesz taka buzke? klik...:::Słownik ortograficzny:::... chcesz taka buzke? klik...:::Słownik biologiczny:::... chcesz taka buzke? klik...:::Słownik polsko - angielski:::... chcesz taka buzke? klik...:::Słownik polsko - niemiecki:::... chcesz taka buzke? klik....:::Tłumacz (rozne jezyki...):::.... chcesz taka buzke? klik....:::Mapa Polski:::.... chcesz taka buzke? klik....:::Super mapa Polski:::....

Cosik do gg

chcesz taka buzke? klik...:::Komunikatory:::... chcesz taka buzke? klik...:::Statusy:::... chcesz taka buzke? klik...:::gg city:::... chcesz taka buzke? klik...:::rozne dodatki na gg:::... chcesz taka buzke? klik...:::Emotikony:::... chcesz taka buzke? klik...:::skiny do gg:::... chcesz taka buzke? klik...:::opisy na gg:::... chcesz taka buzke? klik...:::wiecej opisow:::... chcesz taka buzke? klik...:::łancuszki na gg::.. chcesz taka buzke? klik...:::pionowe statusy:::...

 

Link :: 03.12.2004 :: 22:09
PAMIETNIEK-to cos wspaniałego a zarazem bardzo osobistego. W nim zawarte sa osobiste przeZycia, uczucia, mysli. I tym wszystkim własnie dzis postanowiłam sie podzielic.Wkoncu co to za przyjemnosc cieszyc sie samej?! Lepiej zeby ktos przezywał to razem ze mna wszystkie moje smutki, radosci i nieraz nawet miłe byłoby wsparcie:) Z gory wszystkim dziekuje i zapraszam do czestego odwiedzania mojego blogu i przezywania razem ze mna i tych wspaniałych chwil i zarazem tych smutnych, wkoncu zycie to nie tylko szczescie ale i smutek, przygnebienie i kłopoty i musimy sobie z tym wszystkim radzic:) Zycze miłego czytania i szczescia w zyciu!!!:)
Komentuj(3)


Link :: 05.12.2004 :: 10:16
Moje zycie jest banalne tak samo jak i moj blog:( Mam tyle ciekwych pomysłow zarowno na moj pamietniczek tak jak i na moj mały swiat, ale niestety nic mi z tego nie wychodzi:( albo jestam za głupia albo to jest naprawde trudne. Miejmy nadzieje, ze to drugie:) Narazie nic ciekawego sie nie dzieje- niestety, ale moze i dobrze:) Obiecuje jednak, ze jesli tylko zacznie sie cosik dziac to odrazu o tym napisze specjlnie dla was, wkoncu mam komu o tym wszystkim opowiedziec, bo ostatnio mam gluie wrazenie ze moi znajomi nie maja juz wcale ochoty mnie słuchac:( Tak w ogole to staram sie zeby wszystko wokoł mnie było idealne, wszyscy sie lubili i w ogole zeby było najlepiej jak tylko moze byc i to jest własnie moj błąd. Kiedys ktos nie przepadał za soba i dzieki mnie to sie zmieniło (-nie chce sie chwalic, ale niestety tak sie stało) i to na moja niekorzysc, bo obie te osoby odrzuciły mnie i czuje sie jak piate koło u wozu przy nich - zupełnie nie potrzebna:( Jest to bardzo przykre, ale coz widocznie tak miało byc:( NIe bede pisała o kogo chodzi, bo chyba niewarto(te osobki czytaja to powinny sie domylic, a jesli sie nie domysla mowi sie trudno-chociaz szkoda zeby to wszystko juz sie zakonczyło wkoncu tyle z nimi przeszłam, ale nie moge sie przez to dołowac wkoncu mam jeszcze wiele innych znajomych ktorzy chyba mnie nie zawioda:)Gorace pozdrowionka i buziaczki własnie dla nich)
Komentuj(1)


Link :: 06.12.2004 :: 20:29
06 grudnia MiKoŁaJkI:)czyzby to nadzwyczaj wspaniałe swieto?! niby tak, ale raczej nie dla kazdego:( Oczywiscie mowa o mnie:( Raz jest dobrze, a potem wszystko sie psuje, dlaczego??? Ta moja głupia naiwnosc. Zdecydowanie za szybko ufam ludziom, a konkretnie chłopakom- przeciez im sie nie powinno ufac, chyba, ale raczej nie, czy tylko ja tak mysle? zreszta nie wazne. Chociaz chciałbym sie nie wiadomo jak zmienic i tak mi sie to nie uda juz wiele razy probowałam. Ale zeby nie było, ze jest az tak zle to musze sie pochwalic jednak jestem grzeczna dziewczynka chociaz myslałam inaczej MIKOŁAJ mnie jednak odwiedził i dostałam... nie wazne co dostałam, przeciez nie bede sie chwaliła najwazniejsze jest to ze nie była to ruzga:), ale szkoda, ze nie było to, to o czym naprawde marze. A co do tego, ze komus zaufałam nie chodziło o mikolaja chociaz wolałabym zeby to jednak jego sie tyczyło a chodzi o ... o pana "X" nie bede ujawniała jego danych, bo to nie ma zadnego sensu. Jestem na niego wsciekła, ale jak znam zycie to i tak mi przejdzie, bo niestety za bardzo go lubie chociaz jest jaki jest i robi to co robi.
Ludzi przeciez te noty sa głupie jak wy to mozecie czytac. Zreszta całe moje zycie jest głupie! Czasem nawet sobie mysle...
PoZdRoWIoNkA DlA WsZyStKiCh NaWeT dLa TeGo Na kTOrEgo jEsTeM wScIeKłA!!! BuZiAkI i PRoSzE o KoMeNtArZe!!!
Komentuj(97)


Link :: 07.12.2004 :: 20:03
Dzien jak dzien:) Raz jest lepiej:), a raz gorzeJ:( Dzisiaj raczej było lepiej. Chociaz paluszka sobie przed chwilka popazyłam i troche sie zle czuje, ale spowodowane jest to ..., ale jakos zyje i chyba zyc dalej bede:) Wiedziałam, ze tak bedzie tyczy sie pana "X" oczywiscie zapomniałam o "tym"(-wałek i tak nie zapomniałam!!, ala jak długo mozna sie na tego wariata gniewac?! przeciez tak sie poswiecił tyle komentarzy napisał całe 85 min na mnie zmarnował moze mu rzeczywiscie zalezy!? jak myslicie podpowiedzcie mi, bo sama nie wiem cio mam o tym myslec!: ) BuZiAki dLa WsZyStKiCh:)
Komentuj(2)


Link :: 08.12.2004 :: 20:12
Coz za dzien:) Totalna lipa:( Straszna nuda i tyle, ludzie powiedzcie mi co sie robi jak sie nudzi, bo ja nie mam o tym zielonego pojecia:) Nuda jest mi mało znanaa;)i dobrze:) Zapomniałam sie wczoraj pochwalic, ze wybierali składzik do rozgrywek miedzyszkolnych w reczna i mnie wybrali ciesze sie cholernie bardzo mi na tym zalezało:)
"MaRzEnIa Sa Po TO ZeBy SpEłNIłY sIe"
Komentuj(17)


Link :: 09.12.2004 :: 19:55
Dzisiejszy dzien był spoczko, zreszta jak prawie wszystkie, przeciez nie bede tu pisała, ze jest inaczej, chociaz powinnam i chyba zaczne tak robic.
Zaczne moze od tego, ze mam super kumpele(-chociaz nieraz sie kłocimy), ale dzisiaj mnie zdenerwowały i to bardzo, moze i miały racje, ale własnie ale... zaczne od poczatku. Moje kumpele zaczeły uczyc mnie jak powinnam postepowac wobec chłopakow, a dokładnie jak powinnam zachowywac sie wobec pana "X". Zaczeły mnie krytykowac, mowic ze jestem chamska wobec niego i w ogole, tylko ze nikt nie zwrocił uwagi na to, ze one juz mnie z nim połacyły i ze musze zachowywac sie wobec niego tak jak one uwazaja,a mi to wcale nie pasuje, bo nie bede grała kogos kim nie jestesm. Jesli mu nie pasuje to jak sie zachowuje to niech sie ze mna nie zadaje i tyle takie jest moje zdanie moze i sie myle, ale co z tego, przeciez nikt nie jest idealny. Chce zyc własnym zyciem, chce rowniez zeby bliscy zwracali mi uwage jak bede robiła cos zle- ale bez przesady, chce rowniez, tzn marze o tym zebm mogła wkoncu DECYDOWAC O WŁASNYM ZYCIU SAMA! wierzcie mi sama wiem najlepiej co jest dla mnie dobre. Nie wiem moze i one maja racje, a moze racje mam ja. Nie wiem i nie bede pisała pisała kto ale mam nadzieje ze dzisiejsza notka da wszystkim do zrozumienia ze
ZYJE WŁASNYM ZYCIEM I BEDE NIM ZYŁA DALEJ JESLI SIE TO KOMUS NIE PODOBA MOWI SIE TRUDNO-JESTEM JAKA JESTEM I TAKA BEDE DALEJ!!!
I WY TAKZE NIE ZMIENIAJCIE SIE POD KOGOS WPŁYWEM, BO TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU NIECH AKCEPTUJA WAS TAKIMI JAKIMI JESTESCIE A NIE TAKIMI JAKICH GRACIE!!!
Komentuj(3)


Link :: 10.12.2004 :: 20:48
Dzisiejszy dzien mozna zaliczyc do udanych:)
Dostałam 5 ze spr. z bioli chociaz prawde mowiac liczyłam na 3, jestem bardziej inteligentna niz myslałam hehe:) Do tego zrobili nam dzis w szkole probny alarm, niezła frajda taka ewakuacja z moja klasa:)jak zwykle wszystko na odwrot hehe - no dobra nie wszystko, ale napewno było lepiej niz w tamtym roku hehe:)Dla niewtajemniczonych ewakuacja powinna wygladac nastepujaco: *po usłyszeniu 3 dzwonkow trzeba ustawic sie w klasie, nie pakowac sie, tylko odrazu uciekac(no niezupełnie odrazu, ale...) W kazdym badz razie w tamtym roku moja genialna klasa jako jedyna z całej szkołki wybiegła z plecakami hehe niezłe przypały:)(mnie wtedy nie było-chyba, bo nic nie kojarze)W tym roku bylismy lepsi i wybiegilismy baz plecakow:)mozna było by o tym jeszcze pisac ale zdecydowanie lepiej było by to przezyc z tymi wariatami:)Moje kumpele z klasy z kazdym dniem coraz bardziej mnie zaskakuja-pozytywnie oczywiscie:) Zaczeły dzisiaj na przerwie swirowac do jakiegos robotnika, ktory pracuje u nas w szkołce hehe, niezły przypał był:) Na historii połowa klasy zaczela przystrajac klase a druga połowa czyli m.in ja i moje 2 psiapsioly zaczełysmy sie wygłupiac-było swietnie!!!
A co najlepsze ktos powiedział mi poraz drugi, tzn napisał, ze MnIe kOcHa:), wpaniale tylko szkoda, ze napisał, a nie powiedział, ale i tego moze kiedys sie doczekam:)
SWIAT JEDNAK JEST WSPANIAŁ, NIE ZAWSZE, ALE GDYBY BYŁO TAK CODZIEN TO NIE DOCENIALBYSMY TEGO, A TAK NP DZISIAJ MOGE SIE CIESZYC DNIAEM:) JUTRO MOZE ZNOW ZAPŁACZE ALE ZA KILKA DNI ZNOW BEDE SZCZESLIWA pO kAzDeJ nOcY jEsT dZiEn, pO KaZdEj BuRzY wStAjE SlOnCe!!!
Komentuj(4)


Link :: 11.12.2004 :: 19:56
Dzisiejszy dzien był git:)
Dawno juz tak nie było:) Wsumie to nigdy tak nie było:)
Z samero rana pojechałam z mama na zakupy, myslałam, ze padne zdecydowanie lepsze zakupy robi sie z tatusiem:) kupuje wszystko co tylko chce a mama... a mama nie, ale i tak było fajnie poza tym, ze strasznie mnie wszystko po nich bolało i nawet nie miał kto mi masazu zrobic:) haha chodzi o mojego meza(pan "X")hihi:)
Potem a dokładnie o 15.30 wyszłam z moja kumpela Szala na dworek i przy okazji poszłysmy sobie do bricomarche i chciałysmy kupic sobie diabełki(takie fasolki, co stzelaja, gdy sie je rzuci:)) podeszłysmy do kasy z towarem , a tu ekspedientka wyskakuje do nas z pytankiem, czy mamy dowodzik, a my w brecht, wysmiałysmy ja i tyle, chciałysmy odłozyc towar, ale kobieta ktora stała obok mnie powiedziła zebysmy jej to dały to ona nam je kupi. Niezły przypał był hehe. Do tej pory mi sie smiac z tego chce:P
Musze konczyc, bo rodzice mnie wyganiaja od komputera:(
NaRcIa PaPa BuZiAkI DlA WaS!!!:)

Komentuj(2)


Link :: 13.12.2004 :: 18:03
Hejcia wszystkim!!! Jest swietnie, czuje sie tragicznie:) wszytsko mnie boli:), ale jest swietnie hehe:)
Zaczne od wczorajszego dnia, poniewaz nie miałam wczoraj szansy nic napisac, poniewaz net mi sie zrypał:(
No wiec tak wczoraj było dobrze - chyba juz nawet nie pamietam:) tak dawno to było:)
A dzisiaj, a dzisiaj jest wspaniale:) Byłam tylko na 3 lekcjach potem do gim5 na meczyk w reczna full wypas:) Gralysmy co prawda dwa mecze i dwa przegrałysmy, ale było dobrze. Pierwszy meczyk przgrałysmy 25-0 hehe, ale nie przejmuje sie poniewaz grałysmy z gim5, a one trenuja w PIASCIE i były bardzo dobrze przygotowane. Tak w ogole to nasza "pani" powiedziała, ze było dobrze , bo w tamtym roku nasz dziewczyny przegrały do 0-35 :), a w tym my byłysmy lepsze hehe:) Drugi meczyk był zdecydowanie lepszy. Grałysmy z gim4 w prawdzie nie wygrałysmy, ale i tak było dobrze. Nasz porazka nie była az tak duza jak w poprzednim meczu było 13-3 w tym jedna moja brameczke byłam taka szczesliwa:) haha
Grałam w dwoch meczach, pod koniec drugiego meczu pierwszej połowy baba mnie sciagneła, ale po 2min znow mnie wpusciła na boisko i STRZELIŁAM BRAME:)hehe jutro przed nami jeszcze dwa mecze mysle, ze bedzie dobrze:) TRZYMAJCIE KCIUKI!!! Z GORY DZIEKI!!! PAPA
Komentuj(7)


Link :: 15.12.2004 :: 11:49
Hejcia wszystkim!!!
Wielkie sorki, ze dopiero teraz pisze, ale wczoraj nie byłam w stanie hehe:) Byłam tak wykonczona, ze max, oczywiscie wszystko to za sprawa meczykow w reczne heh:) Totalny odjazd był:)
Nie byłam w szkołce na zadnej lekcji, ponieawz mi sie nie chciało, a mama na to pozwoliła, wiec the best. O 12 pojechałysmy do gim5 na mecze, oczywiscie pierwszy meczyk nalezał do nas i grałysmy z gim1. Meczyk wygrany 5-3, nie lubie sie chwalic, ale musze w tym 2 brameczki moje hehe:). Pierwszej bramki nie pamietał była ona jakas marna-chyba, ze nie pamietam, ale za to pamietam druga. Było to w drugiej połowie, wczesniej ktos mi przyje... i reka mi spuchła, byłam tak zła, ze odbiło sie to na całej druzynie przeciwnej i brameczke strzeliłam:) Zaraz po moim wielkim osiagnieciu postanowuiłwm zejsc z boiska, poniewaz tak mnie reka bolał, a polec spuchł, ze max. Sendzia kazał isc mi wsadzic reke pod zimna wode i poszłam, gdy wrociłam kumpela doszła do wniosku, ze powinnam isc do pielegniarki- nie chciałam, ale nasz "pani" mi kazała:( Pielegniarka powiedziała, ze palec wypity i do lekarza trzeba jechac i pewnie w gips i ze juz nie bede grała:( Chcieli po rodzicow dzwonic, odwiesc mnie do domu ... , ale powiedziałam, ze zostaje i zostałam. Tak w ogole to nasza facetka była troche zła, bo miałysmy swietny skład i musiała mnie wymienic:( i powiedział szkoda, ze nie gram, ale musimy i tak wygrac! Miałam w głowie milion mysli, strasznie zalezał mi na tym zeby grac. Nastepny mecz miał byc dopiero za godzine. Poszłam z Szala do szatni sciagnełam bandarz, ktory zawineła mi pielegniarka i zaczełam cwiczyc troche palca. Potem powiedzaiłam kumpela, za chce grac, a one na to ze głupia jestem, a ja ze i tak bede grała, a one do mnie, ze baba mi nie pozwoli, a ja do nich, ze własnie ide do niej i poszłam. Wyskoczyłam do niej z tekstam, ze mam sprawe,a on do mnie co sie stało, a ja do niej, ze chce grac, a ona do mnie, czy reka mnie juz nie boli, a ja do niej, ze nie(chociaz bolała, ale nie az tak bardzo, bo dostałam tabletke przeciwbolowa)ona do mnie czy napewno chce grac,a ja, ze tak i , ze jak bedzi mnie bolała to jej powiem:) ( i tak bym nie powiedziała, ale nie bolało)
Drugi meczyk grałysmy z gim3, wprawsdzie przegrałysmy10-1, ale było ciekawie:) Nasza chonorowa brameczka nalezała do mnie heh- i znow sie chwale, sorcia, ale musze jestem taka szczesliwa, mam na swoim koncie najwiecej bramek w druzynie hihi:) W drugiej połowie sedzia sciagnał mnie z boiska na 2min, poniewaz niby jakiejs dziewczynie przywaliłam w twarz z reki niby niechcaca, ale przwyaliłam i dlatego musiał mnie sciagnac(-wiem to bo gadałam z nim po maczu) Wiem, ze tak nie było, ale ja weszłam na boisko po tych dwoch min właczym mi sie taki agresor, ze sfałlowałam pewna laske, wtedy to powinnam zostac sciagnieta, ale naszczescie tak sie nie stalo:)
Ogolnie było super, teraz czekamy z dziewczynami na rewanzyki, ktore odbeda sie w styczniu, mam juz nawet taktyke hehe:)
Zachwile wybieram sie do lekarza mam nadzieje, ze nie dadza mi raczki w gips, poniewaz niedawno miałam przeciez noge, wiec... Szkoda słow hehe
PaPA PoZdROwIoNkA DlA WsZyStKiCh
Komentuj(1)


Link :: 15.12.2004 :: 22:00
Hejcia Wam poraz kolejny dzisiaj!!!
Sprawdziły sie moje najgorsze przypuszczenia, czyli wsadzili mi reke w gips:( no moze niezupełni w gips, bo w szyne gipsowa:( od koniuszków palcow do łokcia prawie. Dziwie sie bardzo, bo przeciez nie mam nic z nadgarskim tylko z palcem, a dokladnie kciukiem, wiec po co mi go az tyle?! Zaledwie kilka godzin go mam, a juz mnie cholera bierze. Całe dziesiec dni jak narazie i miejmy nadzieje, ze to sie nie zmieni!!!
Nie napisze wiecej, poniwaz pisze lewa reka, a niebardzo mi to wychodzi, a nie chce sie juz przez to denerwowac!!!
NaRcIa PaPA bUzIaKi DlA wSzYsTkIcH!!!:)

Komentuj(4)


Link :: 16.12.2004 :: 17:45
Zdecydowanie wolałabym sie dzisiaj nie obudzić!!!
Nie dosc, ze sie nie wyspałam, to jeszcze te cholerne zakasy, ludzie powiedzcie mi co mam zrobic, bo juz mam je 3 dzien i ciagle tak samo:(
Do tego wszystkiego babka z niemca pluła sie do mnie za to, ze mam reke w gipsie, bo nie miałam zadania, ktore zadała we wtorek(własnie we wtorek na meczu uszkodziłam sobie reke) Do tego dała mi wykład, ze mogłbym zrobic te zadanie, np napisac je lewa reka na komputerze (-jeszcze mnie nie powaliło!!!) dodała DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO i ze jej sie to wcale nie podoba. Miałam ochote wstac i jej zaj... Czułam sie tak jak gdybym miała zalozony ten gips tylko po to, azeby nie zrobic zadania. Tak w ogole to przed wejsciem do klasy zmierzyła mnie z trzy razy, ta baba mnie nie lubi, a ja jej ... nie moge znalezc nawet takigo okreslenia. Niektorzy nauczyciele sa naprawde poje... w szczegolnosci młode babki tak ja ta moja od niemca!
Tak w ogole to zapomniałam Wam napisac, ze moje marzenie sie
spełniło,i ze zostałam wolontariuszka WOSP, czyli wielkiej orkistry swiatecznej pomocy:)W tamtum roku juz byłam i było swietnie.
Juz mnie chlera bierze z tym pisaniem dlatego koncze.
GORACE POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH KTORZY ZOSTAWIAJA KOMENTY!!! A W SZCZEGOLNOSCI DLA KRZYSIA I EDZIA PAPA BUZIACZKI!!!

Komentuj(2)


Link :: 17.12.2004 :: 17:16
Siemanko!!!
Co dzisiaj sie wydarzyło?! A no nic, zupełnie nic:(
Do tego mam głupi wrazeni, ze nikomu, zupełnie nikomu juz na mnie nie zalezy:(
Reka mnie boli, głowa mnie boli, spac mi sie chce, to chyba tylko tyle:(
Sorcia, ze tak czesto narzekam, ale juz taka jestem:(
NaRcIa PaPa PoZdRoWoNkA Dla WsZysTkIcH, No I dObRaNoC, bO ChYba MyKaM sPaC
Komentuj(1)


Link :: 19.12.2004 :: 16:28
Hejcia!!!
Nie pisałam wczoraj, nie miałam ochoty pisac nawet dzis, ale doszłam do wniosku, ze moze lepiej napisac.
Od kilku dni znow jest zle, czemu moje szczescie nigdy nie moze trwac dluzej niz te kilka marnych dni?!:( Niby dobrze, ze chociaz te kilka dni, ale dla mnie to zdecydowanie za mało.
MyslaLam, ze wkoncu wszystko sie ułozy i bede szczesliwa, a jenak sie myliłam:(
Czekałam, w sumie to dalej czekam na cos co jest raczej juz nierealne:(
Kiedys komus imponowałam, kiedys komus na mnie zalezało, a teraz..., a teraz juz sama nie wiem, juz sama nic dla siebie nie znacze:(
Ryczec mi sie chce jak sobie pomusle ile ciepła odrzuciła, ilu ludzi skrzywdziła..., teraz juz nie jest wazne ilu ludzi zrobiło to mnie.
Nie bede wiecej pisała, bo pewnie wiekszosc z was czytajac to mysli sobie A CO MNIE TO OBCHODZI?!
Obiecuje, ze napisze jak sie cos wydarzy, tak w ogole to nie mam ochoty rowniez pisac, bo zle mi sie pisze lewa reka.
NARKA PAPA DO NASTEPNEJ NOTKI!!! BUZIAKI:*
Komentuj(3)


Link :: 21.12.2004 :: 17:17
Hejcia Wam!!!
W sumie to miałam napisać dopiero jak sie polepszy, ale zmieniłam zdanie i pisze teraz. Jest jak jest, czyli nie jest dobrze:( ale to cio!? Wkoncu swieta ida wigili czas, gdy pierwsza gwiazdka zabłysnie i sylwestrowa noc, ktora zamierzam przezyc na powera!!! Nie bede pisała jak poetka o swietach, bo przeciez nie o to tu chodzi, chodzic o to, azebym pisała to co naprawde czuje. A co czuje, a co mysle o swietach? prawde mowiac sama nie wiem. Swieta to piekny czas... Nie bede pisała o tym, bo jeszcze pomyslicie, ze jakas nawiedzona jestem :) W kazdym badz razie bardzo lubie te swieta:)
Zle sie czuje-jestem chora i dlatego tez nie byłam dzisiaj w szkole:) ale mama i tak zabrała mnie na swiateczne zakupy:) i było swietnie. Lubie otrzymywac prezenty a jeszcze bardziej lubie je dawac, nie chce sie chwalic, ale mam najlepszy gust co do prezentow dla rodzinki i dlatego zawsze ja je wybieram i w tym roku jest tak samo:)
Tak w ogole to pewnie zauwazyliscie, ze zmieniłam całkowicie moja stronke cio o niej sadzicie, cio jeszcze moge do niej dodac, zeby była oki?? Podpowiedzcie mi!!!
Na tym koncze. NArKa PApA bUzIAkI
P.S
Powiedzcie mi gdzie snieg, wkoncu to juz prawie zima:)!
Komentuj(3)


Link :: 23.12.2004 :: 08:51
23 juz ULA LA jutro swieta, czyli dzis wielkie porzadki:) ale ja sie nie dam. Pisze teraz, bo nie wiem, czy pozniej bede miała czas:)
Najpierw moze to co wydarzyło sie wczoraj, a no wczoraj miałam wigilie klasowa. Było naprawde fajnie, jedzonka w brud, zyczen jeszcze wiecej, nawet kolendy spiewalismy. Mam nadzieje, ze dzien ten nie zostanie zapamietany tylko przeze mnie, ale rowniez i przez reszte klasy, poniewaz była to nasza ostatnia wspolna wigilia:( (wiekszosc "jest ze soba" juz 10 rok:))Moze i wstyd sie do tego przyznac, ale ja sadze ze nie, WZRUSZYŁAM SIE i nie tylko ja, bo razem ze mna moja przyjaciołka:)- było bardzo fajnie i mam nadzieje ze mimo wszystko wszyscy beda to pamietac:)
Mykam sniadanko zjesc, a potem, a potem sprzatanko:)
NaRcIa BuZiAkI i MiLYCH prZyGoToWaN dO sWiAt!!!

Komentuj(4)


Link :: 24.12.2004 :: 09:12
SWiEtA SWiEtA SWiEtA
No i 24 grudna, czyli SwIeTa!!!
Wkoncu czuje ta atmosfere:)te zapachy, ostatnie przygotowania i ..., i mozna ucztowac:)
Ale musze jednak sie pozalic moj tatus kupił wczoraj karpia zywego(do tej pory zawsze kupowalismy juz zabitego) wpuscił go do miski, i gdy powiedział, ze idzie go zabic strasznie mi sie go szoda zrobiło(oczywiscie karpi:(), czy to normalne, czy tylko ja jestem przewrazliwiona?!
A tak w ogole to jest swietnie zycze wszystkim
!!!!!!!!!!!!!!!!!WESOŁYCH SWIET!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentuj(1)


Link :: 26.12.2004 :: 10:47
26 grudnia-drugi dzien swiat i cio potem, a no potem sylwester, a potem... a potem znow wracamy do szarej rzeczywistosci:(
Jak było na wigili?! a no poczatkowo totalna zamuła, lipa... i w ogole, a pozniej superowo reszta rodzinki sie zjechała. Tato z wujkiem zaczeli opowiadac jak to kiedys było...:) było superowo, do tego tyle prezentow pod choinka:)Oczywiscie o 24 poszłam na pasterke z Monika:) Swita te moge zaliczyc do udanych chociaz sniegu nie było:(, ale to co damy rade, jak na złosc snieg bedzie w marcu hehe;)
Pierwszy dzien swiat przesiedziałam do połowy w domku, potem wyszłam z kumpela na dwor, po powrocie dostałam telefon i poszłam z druga kolezanka na kregielnie było fajniutko.
Ciekawe co dzisiaj sie wydarzy, a to dopiero sie okaze, poniewaz zaraz jade do babci:)
Komentuj(3)


Link :: 29.12.2004 :: 07:53
26.12 czyli drugi dzien swiat spedziłam u babci. Oczywiscie jak zawsze w drugi dzien swiat zjezdza sie tam cała rodzinka. Było swietnie. Jak to na wiosce, wystepuja tam stare obczaje miedzy innymi chodza kolendnicy:) I oczywiscie przyszli juz drugi raz(w pierwszy dzien rowniez byli:)) tylko po to, azeby wysmarowac mnie pasta(bo to moi dobrzy koledzy, diabeł ma czarna paste do butow i po przedstawieniu zawsze smaruje nia dziewczyny;))
Zostałam tam na noc. Przy okazji spotkałam sie z kumplami, jeden z nich zaprosił mnie na sylwka, ale raczej nie skorzystam. Do tego widziałam chłopaka, ktory podoba mi sie juz ponad 2 lata, ale co z tego skoro on ma juz dziewczyne:(kiedys ja mu sie podobałam, ale zmarnowałam swoja szanse- mam poprostu pecha, jestem zdania CO MA BYC TO BEDZIE)Spojrzał mi tak pieknie w oczy, az mi sie głupio zrobiło i spusciłam głowe:) hehe jest słodki i ma piekne oczka:)

27.12 nic nadzwyczajnego poza tym, ze moja mama i ciocia miały urodzinki-blizniaczki. I była u nas imprezka.

28.12 byłam z Szala w Polkowicach. Było swietnie hehe:)Troche sie do domku spozniłam:) Ale nie szkodzi nie miałam zadnej jazdy-naszczescie:)
Komentuj(2)


Link :: 30.12.2004 :: 19:08
*******TAK SIE CZUJE**********


Ciemność...
Jestem sama w domu
Po ścianach pełzają tajemnicze cienie
Słyszę szepty
Groźby
Za drzwiami wiedźma skradająca się ukradkiem
Zszarpane włosy zwinięte w kłąb
Czarne oczy, w których widać zło
szare kości, spękane usta
Na podłodze wijący się wąż
Obserwują mnie...
Chcą mnie skrzywdzić!!
Złapać!
Szyderczy śmiech
Nienawiść i gniew
Krzykiem budzi noc
...
Na ulicy głucha cisza
Radio gra ponurą melodię
Jestem sama w domu
Sama na całym świecie
Zostały mi tylko marzenia
I długi tunel na którego końcu
Nie ma dla mnie światła


Autor: poprostuja




Komentuj(1)


*imie ANIA

*nazwisko *******

*wiek 16

*data ur 20.03.1989r

*znak zodiaku RYBY

*kolor oczu BRAZOWE(PRAWIE CZARNE)

*kolor włosow BRUNETKA

*ulubiony film POKOJÓWKA NA MANHATTANIE

*ulubiona ksiazka PAMIETNIK KSIEZNICZKI

KoNtAkT Ze MnA

GG: 5761466

Cosik dla tych na ktorych nam zalezy

chcesz taka buzke? klik...:::<3:::...

Cos na walentynki i nie tylko!!!

chcesz taka buzke? klik.:Walentynki:. chcesz taka buzke? klikMiłosny termometr chcesz taka buzke? klikMiłosne flashe chcesz taka buzke? klikMiłosc w telefonie chcesz taka buzke? klikZnaczenie imion chcesz taka buzke? klik..::Biorytm::.. chcesz taka buzke? klikASCII Artist chcesz taka buzke? klikZapytaj ich... chcesz taka buzke? klik.::Przysłowia::. chcesz taka buzke? klikMowa kwiatów chcesz taka buzke? klik..::Humor::.. chcesz taka buzke? klik.::Poezja::. chcesz taka buzke? klik..:Kartki:.. chcesz taka buzke? klikWierszyki<3 chcesz taka buzke? klik..:wierszyki2:.. chcesz taka buzke? klikFraszki chcesz taka buzke? klik..::Bramka $m$ na walentynki::.. chcesz taka buzke? klik...:::$m$ki:::... chcesz taka buzke? klikKocham Cie w roznych jezykach chcesz taka buzke? klikKwiaty-cio one oznaczaja?!

Takie tam...

chcesz taka buzke? klikMoja szkołka chcesz taka buzke? klik.::Bramki sms::. chcesz taka buzke? klikgotowe smski chcesz taka buzke? klikTeksty piosenek chcesz taka buzke? klikTeksty piosenek2 chcesz taka buzke? klikWiersze...(1) chcesz taka buzke? klikWiersze...(2) chcesz taka buzke? klikWiersze...(3) chcesz taka buzke? klik..::Mp3::..(1) chcesz taka buzke? klik..::Mp3::..(2)

Rozne tesciki

chcesz taka buzke? klik
Jaki on jest??!! chcesz taka buzke? klik...Czy szukasz stałego zwiazku??... chcesz taka buzke? klik...:::Kim własciwie jestes??!!:::... chcesz taka buzke? klik...Czy czujesz sie seksownie??... chcesz taka buzke? klik..Czy potrafisz cieszyc sie zyciem??.. chcesz taka buzke? klik...::Czy jestes flirciara??::... chcesz taka buzke? klik...::Czy jestes odwazna??::... chcesz taka buzke? klik..Czy jestes zazdrosna(y)??.. chcesz taka buzke? klik...Czy jestes odwazna??... chcesz taka buzke? klik...::Aniołek czy diablica??::... chcesz taka buzke? klik..::Czy bawisz sie facetami??::.. chcesz taka buzke? klik..Czy powinnas wydoroslec??.. chcesz taka buzke? klik...Czy jestes osoba zamknieta w sobie??... chcesz taka buzke? klikP...sychozabawa z serduszkiem... chcesz taka buzke? klik...:::Czy potrafisz oprzec sie pokusie??!!:::... chcesz taka buzke? klik...Czy umiesz dokonac wyboru??... chcesz taka buzke? klik...::Czy potrafisz być szcześliwym człowiekiem??::... chcesz taka buzke? klik..::Ktorym misiem jestes??::.. chcesz taka buzke? klik...:::Test o twoim zyciu:::... chcesz taka buzke? klik...:::Płec twojego mozgu:::... chcesz taka buzke? klik..::Jakim jestes podrywaczem??!!::..

Ciekawoski i pomoce dla dziewczyn

chcesz taka buzke? klik
Troche o włosach chcesz taka buzke? klikKurs makijazu chcesz taka buzke? klik...paznokcie... chcesz taka buzke? klik...Kosmetyki... chcesz taka buzke? klik..::trEnDy::.. chcesz taka buzke? kliknowosci... ...:::AVONu:::... chcesz taka buzke? klik..::Oriflame::>>