16.12.2004 :: 17:45
Zdecydowanie wolałabym sie dzisiaj nie obudzić!!! Nie dosc, ze sie nie wyspałam, to jeszcze te cholerne zakasy, ludzie powiedzcie mi co mam zrobic, bo juz mam je 3 dzien i ciagle tak samo:( Do tego wszystkiego babka z niemca pluła sie do mnie za to, ze mam reke w gipsie, bo nie miałam zadania, ktore zadała we wtorek(własnie we wtorek na meczu uszkodziłam sobie reke) Do tego dała mi wykład, ze mogłbym zrobic te zadanie, np napisac je lewa reka na komputerze (-jeszcze mnie nie powaliło!!!) dodała DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO i ze jej sie to wcale nie podoba. Miałam ochote wstac i jej zaj... Czułam sie tak jak gdybym miała zalozony ten gips tylko po to, azeby nie zrobic zadania. Tak w ogole to przed wejsciem do klasy zmierzyła mnie z trzy razy, ta baba mnie nie lubi, a ja jej ... nie moge znalezc nawet takigo okreslenia. Niektorzy nauczyciele sa naprawde poje... w szczegolnosci młode babki tak ja ta moja od niemca! Tak w ogole to zapomniałam Wam napisac, ze moje marzenie sie spełniło,i ze zostałam wolontariuszka WOSP, czyli wielkiej orkistry swiatecznej pomocy:)W tamtum roku juz byłam i było swietnie. Juz mnie chlera bierze z tym pisaniem dlatego koncze. GORACE POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH KTORZY ZOSTAWIAJA KOMENTY!!! A W SZCZEGOLNOSCI DLA KRZYSIA I EDZIA PAPA BUZIACZKI!!!