engii - komentarze


Dzisiejszy dzien mozna zaliczyc do udanych:)
Dosta³am 5 ze spr. z bioli chociaz prawde mowiac liczy³am na 3, jestem bardziej inteligentna niz mysla³am hehe:) Do tego zrobili nam dzis w szkole probny alarm, niez³a frajda taka ewakuacja z moja klasa:)jak zwykle wszystko na odwrot hehe - no dobra nie wszystko, ale napewno by³o lepiej niz w tamtym roku hehe:)Dla niewtajemniczonych ewakuacja powinna wygladac nastepujaco: *po us³yszeniu 3 dzwonkow trzeba ustawic sie w klasie, nie pakowac sie, tylko odrazu uciekac(no niezupe³nie odrazu, ale...) W kazdym badz razie w tamtym roku moja genialna klasa jako jedyna z ca³ej szko³ki wybieg³a z plecakami hehe niez³e przypa³y:)(mnie wtedy nie by³o-chyba, bo nic nie kojarze)W tym roku bylismy lepsi i wybiegilismy baz plecakow:)mozna by³o by o tym jeszcze pisac ale zdecydowanie lepiej by³o by to przezyc z tymi wariatami:)Moje kumpele z klasy z kazdym dniem coraz bardziej mnie zaskakuja-pozytywnie oczywiscie:) Zacze³y dzisiaj na przerwie swirowac do jakiegos robotnika, ktory pracuje u nas w szko³ce hehe, niez³y przypa³ by³:) Na historii po³owa klasy zaczela przystrajac klase a druga po³owa czyli m.in ja i moje 2 psiapsioly zacze³ysmy sie wyg³upiac-by³o swietnie!!!
A co najlepsze ktos powiedzia³ mi poraz drugi, tzn napisa³, ze MnIe kOcHa:), wpaniale tylko szkoda, ze napisa³, a nie powiedzia³, ale i tego moze kiedys sie doczekam:)
SWIAT JEDNAK JEST WSPANIA£, NIE ZAWSZE, ALE GDYBY BY£O TAK CODZIEN TO NIE DOCENIALBYSMY TEGO, A TAK NP DZISIAJ MOGE SIE CIESZYC DNIAEM:) JUTRO MOZE ZNOW ZAP£ACZE ALE ZA KILKA DNI ZNOW BEDE SZCZESLIWA pO kAzDeJ nOcY jEsT dZiEn, pO KaZdEj BuRzY wStAjE SlOnCe!!!

Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.12.2004 :: 15:13 :: net1.penkom.pl

FruGo !!

a po kazdym dniu jest noc i tak w kolko az spadnie kometa i niebedzie nic ani dnia ani nocy ani pop³udnia nic :):)
11.12.2004 :: 15:11 :: net1.penkom.pl

hey Aniu sliczna noteczka a tak na marginesie to w zesz³ym roku my bylismy najgorsi na ewkauacji szycy poszli z plecakami nawet potrykowska sie zapomnia³± i tez torbe wzie³a wiec nic nie przebije starej dobrej 3e papa :) :
10.12.2004 :: 23:31 :: cfp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Hyh ja te¿ mia³am dzi¶ spoczko dzionekPozdrawiaki
10.12.2004 :: 21:24 :: pw109.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

misiaczek

Hejcik. No fajny mia³a¶ dzionek. Mój te¿ by³ nie z³y Mam nadzieje, ¿e umnie wreszcie wyjdzie s³oneczko, no i te¿ usz³ysze w moim zyciu co¶ o milo¶ci.... Wpadnij kiedys do mnie

Talk.pl :: Wróæ