engii - komentarze


Hejcia Wam poraz kolejny dzisiaj!!!
Sprawdziły sie moje najgorsze przypuszczenia, czyli wsadzili mi reke w gips:( no moze niezupełni w gips, bo w szyne gipsowa:( od koniuszków palcow do łokcia prawie. Dziwie sie bardzo, bo przeciez nie mam nic z nadgarskim tylko z palcem, a dokladnie kciukiem, wiec po co mi go az tyle?! Zaledwie kilka godzin go mam, a juz mnie cholera bierze. Całe dziesiec dni jak narazie i miejmy nadzieje, ze to sie nie zmieni!!!
Nie napisze wiecej, poniwaz pisze lewa reka, a niebardzo mi to wychodzi, a nie chce sie juz przez to denerwowac!!!
NaRcIa PaPA bUzIaKi DlA wSzYsTkIcH!!!:)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.12.2004 :: 12:52 :: fm250.internetdsl.tpnet.pl

czarownica

No witam Byłam, zobaczyłam i wpadnę jeszcze bo teraz to tak szczerze nie mam zbyt dużo czsu by poświęcić go na czytanie twego bloga ale obiecuję, ze się jeszcze tu wrócę Pozdrawiam Pa
16.12.2004 :: 08:57 :: bod105.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

Dawno nie byłam u ciebie i coś mi się wydaje że twoje notki zmieniły się na lepsze ;-)
15.12.2004 :: 22:20 :: aur9.neoplus.adsl.tpnet.pl

eDziU

wiec powiem krotko Aniuuu ty sierotko kochana:* buziaki i obys na sylfka nic w gipsie nie miala pozdrufki dla Ciebie i kolezaneczki blondyneczki a nawet :*
15.12.2004 :: 22:20 :: aur9.neoplus.adsl.tpnet.pl

eDziU

wiec powiem krotko Aniuuu ty sierotko kochana:* buziaki i obys na sylfka nic w gipsie nie miala pozdrufki dla Ciebie i kolezaneczki blondyneczki a nawet :*

Talk.pl :: Wróć