13.12.2004 :: 18:03
Hejcia wszystkim!!! Jest swietnie, czuje sie tragicznie:) wszytsko mnie boli:), ale jest swietnie hehe:) Zaczne od wczorajszego dnia, poniewaz nie miałam wczoraj szansy nic napisac, poniewaz net mi sie zrypał:( No wiec tak wczoraj było dobrze - chyba juz nawet nie pamietam:) tak dawno to było:) A dzisiaj, a dzisiaj jest wspaniale:) Byłam tylko na 3 lekcjach potem do gim5 na meczyk w reczna full wypas:) Gralysmy co prawda dwa mecze i dwa przegrałysmy, ale było dobrze. Pierwszy meczyk przgrałysmy 25-0 hehe, ale nie przejmuje sie poniewaz grałysmy z gim5, a one trenuja w PIASCIE i były bardzo dobrze przygotowane. Tak w ogole to nasza "pani" powiedziała, ze było dobrze , bo w tamtym roku nasz dziewczyny przegrały do 0-35 :), a w tym my byłysmy lepsze hehe:) Drugi meczyk był zdecydowanie lepszy. Grałysmy z gim4 w prawdzie nie wygrałysmy, ale i tak było dobrze. Nasz porazka nie była az tak duza jak w poprzednim meczu było 13-3 w tym jedna moja brameczke byłam taka szczesliwa:) haha Grałam w dwoch meczach, pod koniec drugiego meczu pierwszej połowy baba mnie sciagneła, ale po 2min znow mnie wpusciła na boisko i STRZELIŁAM BRAME:)hehe jutro przed nami jeszcze dwa mecze mysle, ze bedzie dobrze:) TRZYMAJCIE KCIUKI!!! Z GORY DZIEKI!!! PAPA