engii - komentarze


26 grudnia-drugi dzien swiat i cio potem, a no potem sylwester, a potem... a potem znow wracamy do szarej rzeczywistosci:(
Jak by³o na wigili?! a no poczatkowo totalna zamu³a, lipa... i w ogole, a pozniej superowo reszta rodzinki sie zjecha³a. Tato z wujkiem zaczeli opowiadac jak to kiedys by³o...:) by³o superowo, do tego tyle prezentow pod choinka:)Oczywiscie o 24 posz³am na pasterke z Monika:) Swita te moge zaliczyc do udanych chociaz sniegu nie by³o:(, ale to co damy rade, jak na z³osc snieg bedzie w marcu hehe;)
Pierwszy dzien swiat przesiedzia³am do po³owy w domku, potem wysz³am z kumpela na dwor, po powrocie dosta³am telefon i posz³am z druga kolezanka na kregielnie by³o fajniutko.
Ciekawe co dzisiaj sie wydarzy, a to dopiero sie okaze, poniewaz zaraz jade do babci:)

Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.12.2004 :: 18:34 :: bbv11.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

og³aszam II etap konkursu wejd¼ na www.paula2.talk.pl a siê wszystkiego dowiesz.
28.12.2004 :: 16:32 :: net1.penkom.pl

:)

moje swieta byly suuuuuperr , a prezentu nie dostalem ale to nic bylo ekstraa :)
krzy¶
P.S. ja nie zapomnialem o Tobie tylko nie pisalem smsków bo nie mam funduszyy :( pseplasam

26.12.2004 :: 12:56 :: CAG-EP-dbp-NC01-e0.energis.pl

jjusttyna.talk.

hej!! dzieki za zyczenia, fajniusi bloczek, bede tu wpadac zapraszam do mnie

Talk.pl :: Wróæ