06.12.2004 :: 20:29
06 grudnia MiKoŁaJkI:)czyzby to nadzwyczaj wspaniałe swieto?! niby tak, ale raczej nie dla kazdego:( Oczywiscie mowa o mnie:( Raz jest dobrze, a potem wszystko sie psuje, dlaczego??? Ta moja głupia naiwnosc. Zdecydowanie za szybko ufam ludziom, a konkretnie chłopakom- przeciez im sie nie powinno ufac, chyba, ale raczej nie, czy tylko ja tak mysle? zreszta nie wazne. Chociaz chciałbym sie nie wiadomo jak zmienic i tak mi sie to nie uda juz wiele razy probowałam. Ale zeby nie było, ze jest az tak zle to musze sie pochwalic jednak jestem grzeczna dziewczynka chociaz myslałam inaczej MIKOŁAJ mnie jednak odwiedził i dostałam... nie wazne co dostałam, przeciez nie bede sie chwaliła najwazniejsze jest to ze nie była to ruzga:), ale szkoda, ze nie było to, to o czym naprawde marze. A co do tego, ze komus zaufałam nie chodziło o mikolaja chociaz wolałabym zeby to jednak jego sie tyczyło a chodzi o ... o pana "X" nie bede ujawniała jego danych, bo to nie ma zadnego sensu. Jestem na niego wsciekła, ale jak znam zycie to i tak mi przejdzie, bo niestety za bardzo go lubie chociaz jest jaki jest i robi to co robi. Ludzi przeciez te noty sa głupie jak wy to mozecie czytac. Zreszta całe moje zycie jest głupie! Czasem nawet sobie mysle... PoZdRoWIoNkA DlA WsZyStKiCh NaWeT dLa TeGo Na kTOrEgo jEsTeM wScIeKłA!!! BuZiAkI i PRoSzE o KoMeNtArZe!!!