engii - komentarze


PAMIETNIEK-to cos wspaniałego a zarazem bardzo osobistego. W nim zawarte sa osobiste przeZycia, uczucia, mysli. I tym wszystkim własnie dzis postanowiłam sie podzielic.Wkoncu co to za przyjemnosc cieszyc sie samej?! Lepiej zeby ktos przezywał to razem ze mna wszystkie moje smutki, radosci i nieraz nawet miłe byłoby wsparcie:) Z gory wszystkim dziekuje i zapraszam do czestego odwiedzania mojego blogu i przezywania razem ze mna i tych wspaniałych chwil i zarazem tych smutnych, wkoncu zycie to nie tylko szczescie ale i smutek, przygnebienie i kłopoty i musimy sobie z tym wszystkim radzic:) Zycze miłego czytania i szczescia w zyciu!!!:)

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.12.2004 :: 08:50 :: gb172.internetdsl.tpnet.pl

maciek

Ja jak nie zgubie adresu to tez będe często na ten blog wchodził. Tak w ogóle zajebista nocia. Nie mam nic więcej do dodania. papa Aniu

04.12.2004 :: 11:33 :: 81.190.191.97

apapusia

siemusie bardzo ładnie zaczynasz! myslę, że będę wpadać do ciebie szęsto no i sapraszam do mnie i nie pogniewam sięjak od czasu do czasu zostawisz po sobie jaki¶ koment pozdro i narciarz
03.12.2004 :: 22:31 :: cgx144.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Witam.Ja na pewno bede czesto odwiedzac twojego blogaskaPozdrawiam:biedronka.talk.pl


Talk.pl :: Wróć