09.12.2004 :: 19:55
Dzisiejszy dzien był spoczko, zreszta jak prawie wszystkie, przeciez nie bede tu pisała, ze jest inaczej, chociaz powinnam i chyba zaczne tak robic. Zaczne moze od tego, ze mam super kumpele(-chociaz nieraz sie kłocimy), ale dzisiaj mnie zdenerwowały i to bardzo, moze i miały racje, ale własnie ale... zaczne od poczatku. Moje kumpele zaczeły uczyc mnie jak powinnam postepowac wobec chłopakow, a dokładnie jak powinnam zachowywac sie wobec pana "X". Zaczeły mnie krytykowac, mowic ze jestem chamska wobec niego i w ogole, tylko ze nikt nie zwrocił uwagi na to, ze one juz mnie z nim połacyły i ze musze zachowywac sie wobec niego tak jak one uwazaja,a mi to wcale nie pasuje, bo nie bede grała kogos kim nie jestesm. Jesli mu nie pasuje to jak sie zachowuje to niech sie ze mna nie zadaje i tyle takie jest moje zdanie moze i sie myle, ale co z tego, przeciez nikt nie jest idealny. Chce zyc własnym zyciem, chce rowniez zeby bliscy zwracali mi uwage jak bede robiła cos zle- ale bez przesady, chce rowniez, tzn marze o tym zebm mogła wkoncu DECYDOWAC O WŁASNYM ZYCIU SAMA! wierzcie mi sama wiem najlepiej co jest dla mnie dobre. Nie wiem moze i one maja racje, a moze racje mam ja. Nie wiem i nie bede pisała pisała kto ale mam nadzieje ze dzisiejsza notka da wszystkim do zrozumienia ze ZYJE WŁASNYM ZYCIEM I BEDE NIM ZYŁA DALEJ JESLI SIE TO KOMUS NIE PODOBA MOWI SIE TRUDNO-JESTEM JAKA JESTEM I TAKA BEDE DALEJ!!! I WY TAKZE NIE ZMIENIAJCIE SIE POD KOGOS WPŁYWEM, BO TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU NIECH AKCEPTUJA WAS TAKIMI JAKIMI JESTESCIE A NIE TAKIMI JAKICH GRACIE!!!