21.12.2004 :: 17:17
Hejcia Wam!!! W sumie to miałam napisać dopiero jak sie polepszy, ale zmieniłam zdanie i pisze teraz. Jest jak jest, czyli nie jest dobrze:( ale to cio!? Wkoncu swieta ida wigili czas, gdy pierwsza gwiazdka zabłysnie i sylwestrowa noc, ktora zamierzam przezyc na powera!!! Nie bede pisała jak poetka o swietach, bo przeciez nie o to tu chodzi, chodzic o to, azebym pisała to co naprawde czuje. A co czuje, a co mysle o swietach? prawde mowiac sama nie wiem. Swieta to piekny czas... Nie bede pisała o tym, bo jeszcze pomyslicie, ze jakas nawiedzona jestem :) W kazdym badz razie bardzo lubie te swieta:) Zle sie czuje-jestem chora i dlatego tez nie byłam dzisiaj w szkole:) ale mama i tak zabrała mnie na swiateczne zakupy:) i było swietnie. Lubie otrzymywac prezenty a jeszcze bardziej lubie je dawac, nie chce sie chwalic, ale mam najlepszy gust co do prezentow dla rodzinki i dlatego zawsze ja je wybieram i w tym roku jest tak samo:) Tak w ogole to pewnie zauwazyliscie, ze zmieniłam całkowicie moja stronke cio o niej sadzicie, cio jeszcze moge do niej dodac, zeby była oki?? Podpowiedzcie mi!!! Na tym koncze. NArKa PApA bUzIAkI P.S Powiedzcie mi gdzie snieg, wkoncu to juz prawie zima:)!