engii - komentarze


26.12 czyli drugi dzien swiat spedziłam u babci. Oczywiscie jak zawsze w drugi dzien swiat zjezdza sie tam cała rodzinka. Było swietnie. Jak to na wiosce, wystepuja tam stare obczaje miedzy innymi chodza kolendnicy:) I oczywiscie przyszli juz drugi raz(w pierwszy dzien rowniez byli:)) tylko po to, azeby wysmarowac mnie pasta(bo to moi dobrzy koledzy, diabeł ma czarna paste do butow i po przedstawieniu zawsze smaruje nia dziewczyny;))
Zostałam tam na noc. Przy okazji spotkałam sie z kumplami, jeden z nich zaprosił mnie na sylwka, ale raczej nie skorzystam. Do tego widziałam chłopaka, ktory podoba mi sie juz ponad 2 lata, ale co z tego skoro on ma juz dziewczyne:(kiedys ja mu sie podobałam, ale zmarnowałam swoja szanse- mam poprostu pecha, jestem zdania CO MA BYC TO BEDZIE)Spojrzał mi tak pieknie w oczy, az mi sie głupio zrobiło i spusciłam głowe:) hehe jest słodki i ma piekne oczka:)

27.12 nic nadzwyczajnego poza tym, ze moja mama i ciocia miały urodzinki-blizniaczki. I była u nas imprezka.

28.12 byłam z Szala w Polkowicach. Było swietnie hehe:)Troche sie do domku spozniłam:) Ale nie szkodzi nie miałam zadnej jazdy-naszczescie:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.12.2004 :: 09:40 :: net1.penkom.pl

Aniu zajebisty bloczek nie wiem co napisac ale jedno wiem ze sie postaralas z tym blogiem papa ja tu bylem i zostalem.

29.12.2004 :: 20:34 :: 80.51.231.46

aniu ty moja koffana w polkowicach było fajniutko i dziekuje ci bardzo że zdecydowałaś sie jechac ze mną poprostu jesteś wspaniałą kumpeleczką mam nadzieje że częściej bedziemy sobie śmigać po różnych miasteczkach nom i jak zwykle w danym celu czyli.......(hehe my wiemy za czym jezdzimy)a co do tego chłopaczka który kiedyś chciał z toba być (a wiem że chodzi o daniela ) to sie nieprzejmuj !!!moze jeszcze kiedyś sie nawróci i ponownie zacznie cos do ciebie czuć !!zresztą niewierze w to żeby on juz kompletnie nic do ciebie nie teges.Mam nadzieje że juz zaniedługo tez cie spotka takie szczęście jak spotkało całkiem niedawno mnie(ty wiesz o co kamana)!!z wielkiego serduszka ci tego zycze aniu Papa buziaki dla ciebie i pozdro dla wszystkich

Talk.pl :: Wróć