engii - komentarze


Hejcia wszystkim!!! Jest swietnie, czuje sie tragicznie:) wszytsko mnie boli:), ale jest swietnie hehe:)
Zaczne od wczorajszego dnia, poniewaz nie miałam wczoraj szansy nic napisac, poniewaz net mi sie zrypał:(
No wiec tak wczoraj było dobrze - chyba juz nawet nie pamietam:) tak dawno to było:)
A dzisiaj, a dzisiaj jest wspaniale:) Byłam tylko na 3 lekcjach potem do gim5 na meczyk w reczna full wypas:) Gralysmy co prawda dwa mecze i dwa przegrałysmy, ale było dobrze. Pierwszy meczyk przgrałysmy 25-0 hehe, ale nie przejmuje sie poniewaz grałysmy z gim5, a one trenuja w PIASCIE i były bardzo dobrze przygotowane. Tak w ogole to nasza "pani" powiedziała, ze było dobrze , bo w tamtym roku nasz dziewczyny przegrały do 0-35 :), a w tym my byłysmy lepsze hehe:) Drugi meczyk był zdecydowanie lepszy. Grałysmy z gim4 w prawdzie nie wygrałysmy, ale i tak było dobrze. Nasz porazka nie była az tak duza jak w poprzednim meczu było 13-3 w tym jedna moja brameczke byłam taka szczesliwa:) haha
Grałam w dwoch meczach, pod koniec drugiego meczu pierwszej połowy baba mnie sciagneła, ale po 2min znow mnie wpusciła na boisko i STRZELIŁAM BRAME:)hehe jutro przed nami jeszcze dwa mecze mysle, ze bedzie dobrze:) TRZYMAJCIE KCIUKI!!! Z GORY DZIEKI!!! PAPA

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.12.2004 :: 09:19 :: w3cache-4.master.pl

hehe obiecalem ze skomentuje no to wiec komentuje hehe fajnego masz blogaska pozdrówka
14.12.2004 :: 12:27 :: czuby.resetnet.pl

madzik

yyy... sorry to wcześniej to byłam ja - madzik!?! no to papa

14.12.2004 :: 12:20 :: czuby.resetnet.pl

siemka! zajefajny blogasek:D i spoko szablonik:P i jeszcze życze szczęścia w dalszej grze i gratuluje tego jednego gooola:p! a tak po drugie to dzienki za komenta u mnie:) i zapraszam ponownie;] pozdro i 3maj się =*=*
13.12.2004 :: 22:18 :: net1.penkom.pl

to tylko ja...

dobra tyle o mnie zycze powodzenia... 3mam kciukaski dwa tylko dla jednej zawodnczki :)
13.12.2004 :: 22:18 :: net1.penkom.pl

Krzysiek

obszerne jakies te moje komentarze heheh
13.12.2004 :: 22:17 :: net1.penkom.pl

BRZYDAL

mam nadzieje ze jutro cos strzelis i to duzo bo w reczna sie zdobywa duzo brameczek nie tak jak w noge mam minimalne szanse jak jeden do jedenastu ale jakos mi sie udaje !! i ciesze sie bo padło hasło król strzelców dostaje w czerwcu 200zl ponoc nie chce mi sie w to wierzyc ale forme musze miec na cala wiosne zeby strzelac zarówno w roczniku 86 i swoim 88 wiec trez 3majcie kciuki ale dopiero na wiosne paa
13.12.2004 :: 22:14 :: net1.penkom.pl

hmm... i tak bylismy lepszejsi i dzis dostalem dwie piateczki z wułefu i jests spoko z bioli załamany jestem matma cala 4 i w tym momencie sie chwale dziewczyny no nie dajcie sobie tak w kaszke dmuchac no nie ladnie aniu powalcz cos ja dla ciebie gole strzelam i to 3 w jedym meczu a ty strzelasz gole dla mnie? hm.. nie wiem ale moje są dal ciebie cale 5 bramek w dwóch meczach tylko 4U :*

Talk.pl :: Wróć