engii - komentarze


Dzisiejszy dzien był git:)
Dawno juz tak nie było:) Wsumie to nigdy tak nie było:)
Z samero rana pojechałam z mama na zakupy, myslałam, ze padne zdecydowanie lepsze zakupy robi sie z tatusiem:) kupuje wszystko co tylko chce a mama... a mama nie, ale i tak było fajnie poza tym, ze strasznie mnie wszystko po nich bolało i nawet nie miał kto mi masazu zrobic:) haha chodzi o mojego meza(pan "X")hihi:)
Potem a dokładnie o 15.30 wyszłam z moja kumpela Szala na dworek i przy okazji poszłysmy sobie do bricomarche i chciałysmy kupic sobie diabełki(takie fasolki, co stzelaja, gdy sie je rzuci:)) podeszłysmy do kasy z towarem , a tu ekspedientka wyskakuje do nas z pytankiem, czy mamy dowodzik, a my w brecht, wysmiałysmy ja i tyle, chciałysmy odłozyc towar, ale kobieta ktora stała obok mnie powiedziła zebysmy jej to dały to ona nam je kupi. Niezły przypał był hehe. Do tej pory mi sie smiac z tego chce:P
Musze konczyc, bo rodzice mnie wyganiaja od komputera:(
NaRcIa PaPa BuZiAkI DlA WaS!!!:)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.12.2004 :: 13:50 :: w3cache-4.master.pl

ilona

Hai:] Dzięki za wpisik u mnie:D

U mnie na zakupach to jest tak: mama gania po sklepie, a tata to się wiecznie gdzieś rozgląda i szuka byle czego, a potem sam mówi, że jak on idzie do sklepu to kupuje tylko najpotrzebniejsze rzeczy;)

Dodałam Cię do ulubionych, bo fajnie piszesz notki:) A gdybyś przypadkiem chciała szablonik na blogasska to zapraszam do siebie:D
12.12.2004 :: 12:20 :: net1.penkom.pl

tylko ja

hey... ja tez se kupie co ebde chciał a jak narazie to chce hm... trapki z CCC za 9.40 zł one sa takie czarne i białe sa takie badziewne ale mi sie podobają pozdrawiam

Talk.pl :: Wróć