10.01.2005 :: 23:40
Na poczatku ostrzegam znow narzekam:( Jak zawsze jeste dobrze moze nawet wspaniale i w jednej chwili wszystko sie psuje:( Pisa³am juz dosyc dawno, i od tego czasu duzo sie wydarzy³o, poczatkowo by³o dobrze, ale wczorja wszytsko sie popsu³o:( MOze zaczne od dobrych wydarzonek: 06.01 by³am z Monia(kumpela) w sklepie a dok³adnie na miescie i spotka³ysmy ma³ego ch³opczyka ktory poczatkowo by³ bardzo mi³y, a potem zacza³ rzucac w nas kapucha kiszona:) hehe 07.01 by³am na urodzinkach u kumpeli i w Polkowicach u znajomych 08.01 by³am z Anita(kumpela) na lodowisku i by³o swietnie 09.01 by³am wolontariuszka WO¦P i by³o superowo, ale do czasu:( Z samego rana pojecha³am z kupeleczka po puszki i zacze³o sie wielkie zbieranko. Zbiera³ysmy sianko do 14,a potem pojezdzi³ysmy troszke po miescie. Nastpnie posz³ysmy na ³yzwy git i tyle:) Niestey wiecej szczescie nie mog³am miec;( bo, gdy posz³am z moja przyjacio³ka na swiete³ko do nieba jakos jej sie humor zrypa³ i sie pok³oci³ysmy i troche za duzo zosta³o powiedziane(-niekoniecznie z mojej strony!!) i co teraz z nasz przyjaznie nie wiem?!, wiem tylko tyle, ze wczoraj mia³am taka doline, ze koszmar, ale naszczescie wy³adowa³am sie dzisiaj na recznej i jest dobrze moze niezupe³nie ale juz prawie:) Niestey jutro mam juz ca³y dzien zaplanowany:( ale bedzie dobrze:) PaPa BuZiAkI i PoZdRoWka DlA wSzYsTkIcH!!!