engii - komentarze


Na poczatku ostrzegam znow narzekam:(
Jak zawsze jeste dobrze moze nawet wspaniale i w jednej chwili wszystko sie psuje:(
Pisa³am juz dosyc dawno, i od tego czasu duzo sie wydarzy³o, poczatkowo by³o dobrze, ale wczorja wszytsko sie popsu³o:(
MOze zaczne od dobrych wydarzonek:
06.01 by³am z Monia(kumpela) w sklepie a dok³adnie na miescie i spotka³ysmy ma³ego ch³opczyka ktory poczatkowo by³ bardzo mi³y, a potem zacza³ rzucac w nas kapucha kiszona:) hehe
07.01 by³am na urodzinkach u kumpeli i w Polkowicach u znajomych
08.01 by³am z Anita(kumpela) na lodowisku i by³o swietnie
09.01 by³am wolontariuszka WO¦P i by³o superowo, ale do czasu:(
Z samego rana pojecha³am z kupeleczka po puszki i zacze³o sie wielkie zbieranko. Zbiera³ysmy sianko do 14,a potem pojezdzi³ysmy troszke po miescie. Nastpnie posz³ysmy na ³yzwy git i tyle:)
Niestey wiecej szczescie nie mog³am miec;( bo, gdy posz³am z moja przyjacio³ka na swiete³ko do nieba jakos jej sie humor zrypa³ i sie pok³oci³ysmy i troche za duzo zosta³o powiedziane(-niekoniecznie z mojej strony!!) i co teraz z nasz przyjaznie nie wiem?!, wiem tylko tyle, ze wczoraj mia³am taka doline, ze koszmar, ale naszczescie wy³adowa³am sie dzisiaj na recznej i jest dobrze moze niezupe³nie ale juz prawie:)
Niestey jutro mam juz ca³y dzien zaplanowany:( ale bedzie dobrze:)
PaPa BuZiAkI i PoZdRoWka DlA wSzYsTkIcH!!!


Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.01.2005 :: 11:54 :: alk226.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysiaaaa

Zglos sie do konkursu na,,naj bloga roku 2005' masz duze szanse!!!
www.gabrysiaaaa.talk.pl
13.01.2005 :: 22:25 :: aul32.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siwa!

Krzy¶ ...wzajemnie ...:P tysz jeste¶ down i têpak :P hehe a cO do schizOla tO sie mOge zgOdziæ ...dziwne mam czasem odpay... ale tO inna sprawa...



Aniu kofffanie mO¿e nOwa nOtka =] ??
13.01.2005 :: 20:21 :: net1.penkom.pl

no

SIWA TO DA£N SCHIZOL I JEST JEST TÊPA JAK KONSTRUKCJA GWO¬DZIA W PLANTACJI ¯ARÓWEK pozdro heheh a ja mam da³na i sie cieshe z tego bo jestem oooj³gjany (czyt. orginalny)
13.01.2005 :: 19:35 :: aut222.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siwa

KTD...<-- Krzys to down [ a i w ogÓle tO ja tO wymysli³am ! :P] a tO ¿e mam schize tO wiem :P .... a tak pOzatym tO pOzdrÓfffka AniU :D .....



=*
13.01.2005 :: 09:01 :: net1.penkom.pl

krzys

no co spox.... chcialem napisac STD I SMS czyli siwa to da³n i siwa ma schize pozdro dla zonki i dla reszty typa... czolem... cmoknijcie misia w pendzel i podrapcie w kalkulator hehheh
11.01.2005 :: 16:44 :: w3cache-4.master.pl

Asia

Spoko BLog fajne noty wiêcej chumorku proszê
11.01.2005 :: 15:22 :: auq150.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominisia [Siwa

DaCie rade ... i ja Ci tO mÓwie ....wieM cO¶ O takicH k³Ótniach...=( i jakO¶ za ka¿dYm razeM dajeMy rade! Wy tE¿ daCie ! a cO dO chOOpa tO szUkaj a znajdziesz =)))


i fOgle tO pOzdrO 600 =D =*
11.01.2005 :: 13:11 :: ayn32.neoplus.adsl.tpnet.pl

NO i w koñcu po d³ugiej przerwie nowa notka ,ale wyt³umacz mi jak to sie dzieje ze ty z anita zawsze sie k³ucicie ale po chwili jeste¶cie najlepszymi przyjació³kami ?? ale jak nie wiecie o co posz³o tzn. ze posz³o o ch³opaka hihi !!! a jak napisa³em u siebie na blogu na który serdecznie zapraszam http://toper.ziomek.us/

Talk.pl :: Wróæ