04.01.2005 :: 22:41
Z kazdym dniem jest coraz lepiej, a dzisiaj było wspaniale i to dzieki wam!!! Dzieki tym co mi napisaliscie:) Dopieo teraz tak naprawde zrozumiałam, ze powinnam zaczac doceniac to co mam, czyli to ze mam takich wspaniałych znajomych, przyjacioł. Naprawde jestescie wspaniali!!! Przepraszam Was za wszystkie głupstwa ktore zrobiłam i w ogole... Wiem, ze nieraz moj humorek jest tragiczny i , ze nie da sie wtedy ze mna wytrzymac, a jednak wam to sie udaje dzieki za wszytko,za to ze jestescie, wspieracie mnie, pomagacie mi i w ogole kazdy z was juz dobrze wie za co powinnam mu podziekowac, A WIEC DZIEKUJE:* Jest wielu ludzi, ktorzy nie lubia mnie, np za sam wyglad, a co dopiero byłoby gdyby poznali mnie blizej, uuu tragedia:P Ale uwierzcie mi na słowo w ciele takigo diabla jak ja naprawde ukrywa sie ktos inny nie wszyscy mieli szanse poznac mnie jeszcze z tej drugiej strony, ale pewnie juz niedługo to zrobia i mozliwe, ze sie bardzo zdziwia SADZE ZE JESTESCIE KOCHANI BUZIAKI DLA WAS!!!:) Te MiSiAkI DoBrZe WiEdZa O JaKa pOmOc Mi ChOdZi:)