engii - komentarze


Z kazdym dniem jest coraz lepiej, a dzisiaj było wspaniale i to dzieki wam!!! Dzieki tym co mi napisaliscie:) Dopieo teraz tak naprawde zrozumiałam, ze powinnam zaczac doceniac to co mam, czyli to ze mam takich wspaniałych znajomych, przyjacioł. Naprawde jestescie wspaniali!!! Przepraszam Was za wszystkie głupstwa ktore zrobiłam i w ogole... Wiem, ze nieraz moj humorek jest tragiczny i , ze nie da sie wtedy ze mna wytrzymac, a jednak wam to sie udaje dzieki za wszytko,za to ze jestescie, wspieracie mnie, pomagacie mi i w ogole kazdy z was juz dobrze wie za co powinnam mu podziekowac, A WIEC DZIEKUJE:* Jest wielu ludzi, ktorzy nie lubia mnie, np za sam wyglad, a co dopiero byłoby gdyby poznali mnie blizej, uuu tragedia:P Ale uwierzcie mi na słowo w ciele takigo diabla jak ja naprawde ukrywa sie ktos inny nie wszyscy mieli szanse poznac mnie jeszcze z tej drugiej strony, ale pewnie juz niedługo to zrobia i mozliwe, ze sie bardzo zdziwia
SADZE ZE JESTESCIE KOCHANI BUZIAKI DLA WAS!!!:)

Te MiSiAkI DoBrZe WiEdZa O JaKa pOmOc Mi ChOdZi:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.01.2005 :: 16:05 :: net1.penkom.pl

Grzesiek-07

Widzę, że mój koment się nie dodał bo nie sądzę, że go usunęłaś :> Więc jak już pisałem - nie przejmuj się, wszyscy Cię koffają :*
05.01.2005 :: 09:06 :: net1.penkom.pl

Diabel

HEhe widze ze znow sie coraz lepiej robi hehe no i gut;] Tylko jedno mnie irytuje...Dlaczego mi wczesniej nie powiedzialas ze masz w sobie cechy nie tyle co diabla co czadowej diablicy:P Pozdro dla Ciebie...wszystko sie ulozy zobaczysz papa :*
04.01.2005 :: 23:42 :: aye60.neoplus.adsl.tpnet.pl

ToPeR

wiesz co! to co piszesz jest na prawde wspaniałe!

Talk.pl :: Wróć