engii - komentarze


HEHEHE 1 STYCZNIA 2005 JAKA GŁUPIA DATA:)!!!!! HIHI
JAK SIE DZISIAJ CZUJE?! A NO WIEC CZUJE SIE FATALNIE!!! HEHEHE
IMPREZKA BYŁ JAK SIE PATRZY CHOCIAZ POCZATKOWO DOBRZE TO NIE WYGLADAŁO-ALE BYŁO ZAJE..FAJNIE HIHI:) MYSLAŁAM ZE NIE BEDE ZNAŁA TAM NIKOGO A TU PATRZE A TU TYLE OSOB ZNANYCH, DO TEGO JEDEN CHŁOPAK KTORY MI SIE KIEDYS PODOBAŁ:) BYŁ TOTALNY ODJAZD PRZEZ TO IMPREZOWANIE DZISIAJ MECZYK "KACYK" HEHE ALE JESTE DOBRZE MAM JESZCZE ZAMIAAR JECHAC Z SZALA DO POLKOWIC:):):)DO TEGO WSZYSTKIEGO ODBIERAŁAM DZISIAJ WIELE TELEFONOW I NIESTETY NIE WIEM OD KOGO BO BYŁY TO JAKIES NIEZNAJOME NUMERKI:)ALE CHYBA SAMI ZNAJOMI:)
ZYCZE WAM SZYBKIEGO TRZEZWIENIA HIHI I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2005!!!!!!!!

TAK POZA TYM DO ZAŁAPAŁAM WCZORAJ DOLKA I DOCHODZE DO WNIOSKU ZE MUSZE SIE WKONCU ZAKOCHAC!!! NIE TYLKO ZAUROCZYC TYLKO ZAKOCHAC!!! BYC Z KIMS!!! MIEC KOGOS!!! MIEC SIE DO KOGO PRZYTULIC!!! MIEC KOGO POCAŁOWAC!!! BYC CALOWANA!!! CZUC SIE POTRZEBNA!!!... TO CHYBA NORMALNE?!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.01.2005 :: 23:53 :: axt54.neoplus.adsl.tpnet.pl

ToPeR


04.01.2005 :: 23:51 :: axt54.neoplus.adsl.tpnet.pl

Noładnietylkonapisałaśzepotrzebujeszchłopakaiodrazu....chetnych !!!!!!!!!!
03.01.2005 :: 22:15 :: net1.penkom.pl

Po pierwsze to podziwiam Ciebie za odwage...za to co tutaj piszesz i wogule...a po drugie to niewiem co pisac...widocznie ja tak odwazny nie jestem;/Wiesz jak cos to moj nr gg masz i jak cos to ja zawsze sie postaram pomuc:) Namnie mozesz liczyc w kazdej sytuacji...a pozatym jeszcze czeka Cie obiecany spacerek o ktorym Ciagle pamietam...wiem ze sobie poradzisz z tym wszystkim i zycze powodzenia bedzie wszystko dobrze zobaczysz:) pozdrawiam i gorace buziaki dla Ciebie:*:*
03.01.2005 :: 21:52 :: aum27.neoplus.adsl.tpnet.pl

no wiesz ja dotej pory nie moge uwierzyć że niemasz chłopaka -taka dziewczyna jak ty-moim zdaniem powinna właśnie uciekać przed nimi-ale niemartw sie w końcu znajdziesz tą swoją drogą połówke-szczeze w to wierze-a jeżeli niemasz się do kogo przytulić to służe pomocną ręką-ale pewnie i tak nieskorzystasz-a więc pamietaj ze jak masz sie zakochac to raz a pożądnie= nastapi to a kiedy_to pozostaje tylko czekac cierpliwie!!! trzymaj sie i czekaj cierpliwie papatki :*
03.01.2005 :: 19:40 :: chello083144086200.chello.pl

nie jestem szczesciara, po prostu mam optymistyczną nazwe bloga i tyle.
To sie nazywa: samopocieszenie
03.01.2005 :: 15:28 :: chello083144086200.chello.pl

szczesciara

no popatrz! Jak się poukładało powodzonka:) I obys była szczęśliwa:D
03.01.2005 :: 00:04 :: net1.penkom.pl

Grzesiek

CZEŚĆ :] Pamiętasz mnie? Grzesiek z sylwka u linka. Powiem Ci, że doszedłem do identycznych wniosków jak ty jeżeli chodzi o miłość Zapraszam do mnie grzesiek-07.slowa.pl
02.01.2005 :: 23:28 :: axu44.neoplus.adsl.tpnet.pl

niebardzo tajem

no wiesz jestes sama ????????? a wiec juz nie!!!!! Bo ja tez jestem sam i podobasz mi sie i chyba mozna tak powiedziec ze ''cie kocham'' i juz nie długo zapytam o to ciebie!!! trzymaj sie cieplutko papa

Talk.pl :: Wróć