23.02.2005 :: 14:40
cZaSaMi JeStEm PoZa ZaSiEgIeM cAłEgO SwIaTa LuDzKiCh sPrAw WtEdY pRzEz ChWiLe WiEm Po cO ZyJe i tYlKo CiSzA PrZy mNIe JeSt Miałam zaplanowana ta nocia pełna radosci, ale cosik sie popsuło i nie wiem cio mam pisac:/ Dlatego bede pisał to cio przychodzi mi na mysl:) A wiec cio mnie ucieszyło to: *SNIEG:)- JEST WSPANIAŁY *super zabawa na SNIEGU z Mareczkiem, Zdzisiem, Rafałem i Szalcia pozdrowka dla nich!!! Mareczku, Ty sie smieja ja tu pisze powaznie buhaha *spotkanko z Łukaszkiem (super kunmple) *50 rocznica slubu babci i dziadziusia:)( pojechałam na wioche do babuni i zostałam tam do wtorku, szkoda, za tak krotko, ale i tak wracam tam jutro, bo teskie za wszytskimi downami z tamtad *kartka waletynkowa, troche spozniona, ale szczera oczywiscie od moich koffaniutkich downow *rozmowa z Dawidkiem ok. godz 24( zadzonił do mnie na kom. i zapytał czy wyjde na dworek, wprawdzie byłam juz w pizamce, ale przebrałm sie i wymknełam z domku:), gadałam z nim chyba z 2 godzi było super, powspaninalismy dawne czasy i w ogole wyzalił sie mi a ja jemu:)) *bałwanek wyzszy ode mnei, ktorego ulepiłam z kolega i kuzynka:) A CIO MNIE ZASMUCIŁO ??!! a no wiec niewazne, bo po cio sobie głowke zawracac smutkami skoro mozna sie cieszyc tym cio sie ma!!! PoZdRoWkA DlA WsZyStKiCh!!! DaWiDkU PeWnIe JeSzCzE NiErAz SoBiE PoGaDaMy!!! A Ty SeBuS SzYkUj ReKaWiCzKi, Bo BaŁWaNkA LePiMy!!! aaa... I JeSzCzE JeDnO ChłOpCy SzYkUjCiE SiE, Bo KulIg RoBiMy!!! (sorcia za ostatnie;*)