engii - komentarze


cZaSaMi JeStEm PoZa ZaSiEgIeM
cAłEgO SwIaTa LuDzKiCh sPrAw
WtEdY pRzEz ChWiLe WiEm Po cO ZyJe
i tYlKo CiSzA PrZy mNIe JeSt

Miałam zaplanowana ta nocia pełna radosci, ale cosik sie popsuło i nie wiem cio mam pisac:/ Dlatego bede pisał to cio przychodzi mi na mysl:)
A wiec cio mnie ucieszyło to:
*SNIEG:)- JEST WSPANIAŁY
*super zabawa na SNIEGU z Mareczkiem, Zdzisiem, Rafałem i Szalcia pozdrowka dla nich!!! Mareczku, Ty sie smieja ja tu pisze powaznie buhaha
*spotkanko z Łukaszkiem (super kunmple)
*50 rocznica slubu babci i dziadziusia:)( pojechałam na wioche do babuni i zostałam tam do wtorku, szkoda, za tak krotko, ale i tak wracam tam jutro, bo teskie za wszytskimi downami z tamtad
*kartka waletynkowa, troche spozniona, ale szczera oczywiscie od moich koffaniutkich downow
*rozmowa z Dawidkiem ok. godz 24( zadzonił do mnie na kom. i zapytał czy wyjde na dworek, wprawdzie byłam juz w pizamce, ale przebrałm sie i wymknełam z domku:), gadałam z nim chyba z 2 godzi było super, powspaninalismy dawne czasy i w ogole wyzalił sie mi a ja jemu:))
*bałwanek wyzszy ode mnei, ktorego ulepiłam z kolega i kuzynka:)
A CIO MNIE ZASMUCIŁO ??!!
a no wiec niewazne, bo po cio sobie głowke zawracac smutkami skoro mozna sie cieszyc tym cio sie ma!!!
PoZdRoWkA DlA WsZyStKiCh!!!
DaWiDkU PeWnIe JeSzCzE NiErAz SoBiE PoGaDaMy!!! A Ty SeBuS SzYkUj ReKaWiCzKi, Bo BaŁWaNkA LePiMy!!! aaa... I JeSzCzE JeDnO ChłOpCy SzYkUjCiE SiE, Bo KulIg RoBiMy!!! (sorcia za ostatnie;*)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.02.2005 :: 15:08 :: 80.51.231.46

SaSiadka:)

no to widze ze ladne sie tu dzieja rzeczy ...BEZE MNIE???!!! ladnie to tak:>??!!


POzdrawiam..
a juz odponiedzialku 3dni wolnego<rekolekcje> jak mi przykro..
hehe
papa
muAA:*
24.02.2005 :: 22:09 :: auh202.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSIa

OoO Jak mnie tu dawno nie było :P

wiec teraz nadraiam :**

i serdecznie pozdrawiam ;) i folge BuZiaki :**
23.02.2005 :: 15:24 :: w3cache-4.master.pl

no ale kto ma tom strone ja wiem
23.02.2005 :: 15:22 :: daszynskiego.pl

MoNiCzKa K.

Pozdrawiam Cię ANIU! Muaaaaaaaaa! Hihihi...
23.02.2005 :: 15:22 :: w3cache-4.master.pl

jednooka dziewczynka wypas
23.02.2005 :: 15:16 :: w3cache-4.master.pl



Talk.pl :: Wróć