engii - komentarze


***WaLeNtYnki***
A no jak juz pewnie zdazyliscie zauwazyc zyje jeszcze walentynkami. Były swietne, chociaz zapowiadały sie nie najlepiej, bo przeciez jakby nie było wciaz jestem sama-moze to i dobrze, zreszta nie wiem:/ Pewnie wiekszosc z was zastanawia sie co tak własciwie w nie robiłam, a no wiec tak: *najpierw sie obudziłam *wstałam *umyłam sie *zjadłam sniadanie, chociaz nie, bo wczesniej poszłam z mama na zakupy hehe:) zreszta nie rozdrabniajmy sie:) No to tak pojechałm z Anicia na miacho, a dokładnie do Tesco i spotkałam tam Łukaszka(bardzo fajny kumpel POZDROWKA DLA NIEGO!!!)
Potem posżłam z Monia i kumplami, a dokładnie z Łukaszem i Bartkiem na lodowisko DLA NICH ROWNIEZ POZDROWKA I PODZIEKOWANIA ZA WSPANIALE SPEDZONE POPOŁUDNIE NO I OCZYWISCIE ZA TE WYWROTKI, OBIECUJE ZREWANZUJE SIE KIEDYS hehe:)
Potem posżłam z Anicia na miacho, nastepnie do kawiarenki na lodowisko. Cała imprezke zakonczylysmy na kregielni - było b00sKo!!!:), a czemu to chyba tylko my wiemy, no moze jeszcze kilka osob:)
Zapomniałam sie pochwalic, ze dostałam kilka smskow, a w tym jednego, dzieki ktoremu humorek mi sie poprawił i to bardzo!!!, a oto tresc: " Sa LuDzIe Co LuBiA RoZe, Sa LuDzIe Co LubIa BzY, A Ja KoChAm NiEzAPoMiNAjKi A NiMi JeStEs TY!" Wielkie dzieki za te, naprawde piekne słowa, tylko szkoda, ze raczej tak nie jest naprawde:/ Dobrze wiesz o cio mi chodzi, (a jak nie to chodzi o wczorajsza "ROZMOWE" :() AlE I TaK PoZdRoWkA DlA CiEbIe!!!
Jednak walentynki sa fejne i to nie tylko wtedy, gdy ma sie swoja druga połowke:)
SeRdEcZnE PoDzIeKoWaNiA, PoZdrOwKa I BuZiOlKi DlA WsZYsTkIcH DzIeKi, DzIeKi KtOrYm ChCe Mi SiE ZyC!!!:)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2005 :: 15:09 :: w3cache-4.master.pl

to jest wypasne
17.02.2005 :: 09:11 :: auq168.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSia

aaa przypomniało mi sie ;P Jednak zostane ta zakOnn!cą... [:(] albo kobieta sukcesu... Też dobre...

Ok ide bo m! aUtodUs zWieje....:P

=***
17.02.2005 :: 09:07 :: auq168.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSia

no i bardzo 5 że ci sie Układa :) Chociaż Tobie ..:)

i miałam coś jeszcze napisać ale zapomnialam... :P hehe OoO Pamietam :D Hehe... Widze że mialaś koloroFfe ValeNtYnki :) i kÓl ... Ja jak zwykle sama ;/ [ale kto by tam sie mna przejmował?:(] Ostatnio to...a zreszta nie ważne....:(

koncze bo jade sie doksztalcać :***

PoZdRoffieNia ;***
16.02.2005 :: 23:39 :: net1.penkom.pl

on ja..

wiec tak w sam raz pozdro dla TM i zyjacej jeszcze walentynkami... no i ten ... no narazie...i ten tak dla nie skumajacych to ja pisalem smsa hihi ! pozdro
16.02.2005 :: 21:51 :: att28.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marek

witka ! bardzo fajny blogasek w wykonaiu Ani - Traktorzystki - ona wie o co chodzi:-) Walentynki w miare udane - a w miate dlatego ze sie nie zgadalismy :) No ale trudno wszystko da sie odrobic :) Buziaki i pozdro.:]
16.02.2005 :: 17:25 :: daj208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tercju$

Na moim blogu www.tercjuszek.talk.pl jest konkurs. Zgłoś sie bo to co teraz potrzebne masz! i masz ogromne szanse poinformuj kumpli o tym konkursie proszę!

Talk.pl :: Wróć