08.02.2005 :: 17:41
!!!JUPI!!! Wspaniały humorek mam:) a dlaczego?! a no, wiec dzisiaj był turniej tanca nowoczesnego:P hehe i oczywiscie jak humor jest dobry oznacza to, ze jest jakies miejsce, i jest 3 hehe swietnie, tak sie ciesze, ze max na tyle grup cio tam tanczyło, to normalnie szczescie, chyba jednak jestesmy zdolne hihi:) W sumie to troszke jestem zła, ze grupy zamiast podzieli na duety, mini formacje i formacje podzielili tylko na duety i formacje, a wiec troche tych grup było. Gdyby zostało podzielone tak jak miało byc na poczatku , czyli mini formacje i foramcje to miałybysmy 1 miejsce w mini formacjach, a tak to razem z formacjami miałysmy 3 ale to tez mi sie podoba wkoncu 3 to moja ulubiona liczba:P Dostałysmy piekny puchar, dyplom i cukiereczki hihi do tego wszystkiego chcieli, zebysmy jeszcze raz im zataznczył super sprawa hihi:) Tak w ogole to nie pochawiłam sie, ze wczoraj dostałysmy stroje na chirliderki: czerwone bluzki i czrne spodnie. Spodnie sa fajne, ale bluzki ja tam byl przerobiła, bo niebardzo mi sie widza:P Tak poza tym to w niedziele stałam z Anita przy sztandarze w kosciolku hehe całe 90 minut na bacznosci hehe, ale dałam rade:) Potem pojechałam do babcie na wioche hehe:) i było spoko Tak oto koncze ta notke szczesliwa i zmeczona!!!!! SzCzEsCiE JeSt BlIsKo To W gLOwIe SiE NiE MiEsCi SzCzEsCiE JeSt BlIsKo Na WyCiAgNiEcIE ReKI pozdrowionka dla wszystkich ktorych znam, i tych ktorych nie miałam okazji jeszcze poznac muuua