05.02.2005 :: 16:24
Nie mów - nie, powiedz - tak Spójrz pogodnie na świat Bilans zysków na plus Spakuj na wielki wóz Bo tak blisko do gwiazd Gdy chcesz dostać się tam Kiedy pragniesz i chcesz Pozytywnie Spróbuj Marzeniem wyprzedzisz wiatr Poczuj Na ustach pragnienia smak Musisz To takie proste jeśli chcesz Ścigaj A kiedy złapiesz w dłoń to bierz :):):):):):):):):):):):):):)SzCzEsLiWa :):):):):):):):):):):):):):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj dowiedziałm sie ze dostałwm sie do grupy marzonetek(marzonetki dla niewtajemniczonych to takie panienki ktore ida przed orkiestra, np z pałeczkami i tancza), nie pisałam o tym wczesniej bo nie wiedziałm czy cos z tego wyjdzie, ale teraz juz moge napisac. 28.01 czyli w sobote posżłam na eliminacje, tzw casting było tam 90lasek, a mieli wybrac 30-35 panienek. Po zakonczeniu eliminacji powiedzieli ze jak cos to zadzwonia w piatek, czyli wczoraj. Zadzwonili!!!! Byłam szczesliwa chociaz tatus poczatkowo mi o tym nie powiedział i zdeka sie załamałam bo kumpele sie dostały, dzwoniły i pytał sie, a ja cio?! a ja nie wiedziałam:( ale cieszyłam sie z tego ze chociaz im sie udało i gratulowałam chociaz tak szczerze to byłam troche smutna. Ale wkoncu powiedził mi, ze dostałam sie ok 20.30 a dzwonili juz o 15, czyle czasu trzymac mnie w niepewnosci, czy to normalne??!! hehe ale jest fajnie dostałm sie z laseczkami i bedzie git!!! Tak poza tym to byłam dzisiaj na DZWIACH OTWARTYCH W LO2 i było fajnie, a dlaczego to juz wiedza tylko Alusia z Kingusia:) buhaha w sumie to dla nich było to wieksze szczescie, ale ja sie w tym troszeczke przyczyniłam, ciesze sie, ze chociaz jak mi nie wychodzi to moge komus pomoc:) Dziewczynki Zycze szczescia, moze i ja... ale to sie z czasem zobaczy jak Wy... Jak narazie wszystko ukała sie dobrze i tak ma dalej byc, tzn oczywiscie byłoby duzo lepiej gdyby dyło jeszcze lepiej hehe, ale i tak jest dobrze!!! Ach!! zapomniaąłm jeszcze sie pochwalic, za chwilke ide z tatusiem, mamusia, wujkiem, ciocia i kuzynkiem na łyzwy. Szkoda tylko, za mama i ciocia nie chca jezdzic, ale moze jeszcze je namowimy:) PaPA a BuZiOLkI DlA WsZYStKiCh