30.01.2005 :: 14:10
hejaaaaaaaaa hejjjjjjjj!!! Cóz to osatnio za czasy jakbym miała jakies 10 lat mniej chociaz mam dopieo 16 hehe:) Śnieg sprawia mi tyle radosci, ze max, czy jest tu ktos na tej sali tak samo porabany jak ja??!! Śnieg pobudza mnie do działania hehe i nie tylko mnie:) Tatus wyciagnał mnie wczoraj na łyzwy:) było świetnie szkoda tylko, ze mamusia nie chciała jezdzic:( ale i tak było swietnie, tylko jedna wywrotka i to przez tatusia na poczatku, i mysałam, ze tak zostanie, ale moj wspaniały tatus na koniec chiał sobie wyscigi zrobic tak sie rozpedziałm nie mogłam wychamowac i w bande wyrypałam hehe myslałm, ze nie wstane:(ale jednak udało mie się:)Do dzisiaj z tego pizgam i pupa mnie boli, a tatus tyle wywrotek zaliczył i nic go nie boli(albo udaje hehe:))ale juz wczoraj powiedział, ze dzisiaj znow idziemy hehe, ale raczej nie pojdziemy:( Jest świetnie i chce aby tak było dalej!!!!!!!!! Ta zima jet cudona i nie tylko dla mnie, ale i dla wszytkich d00wnow takich jak ja, m.in dla Dominisi jeszcze wiekszego d0wnika hihi papa buziaki dla nich wszytskich:* muuuuua!!! JeStEsCiE SwIeTnI AlE NiE LePsI OdE MnIE!!hIHi ZaRtUjE!!! !!!SiŁa Ze WsZtsTkImI pOzYtYwNiE ZaKrEcOnYmI DoWnaMi!!!