engii - komentarze


hejaaaaaaaaa hejjjjjjjj!!!
Cóz to osatnio za czasy jakbym miała jakies 10 lat mniej chociaz mam dopieo 16 hehe:) Śnieg sprawia mi tyle radosci, ze max, czy jest tu ktos na tej sali tak samo porabany jak ja??!! Śnieg pobudza mnie do działania hehe i nie tylko mnie:) Tatus wyciagnał mnie wczoraj na łyzwy:) było świetnie szkoda tylko, ze mamusia nie chciała jezdzic:( ale i tak było swietnie, tylko jedna wywrotka i to przez tatusia na poczatku, i mysałam, ze tak zostanie, ale moj wspaniały tatus na koniec chiał sobie wyscigi zrobic tak sie rozpedziałm nie mogłam wychamowac i w bande wyrypałam hehe myslałm, ze nie wstane:(ale jednak udało mie się:)Do dzisiaj z tego pizgam i pupa mnie boli, a tatus tyle wywrotek zaliczył i nic go nie boli(albo udaje hehe:))ale juz wczoraj powiedział, ze dzisiaj znow idziemy hehe, ale raczej nie pojdziemy:(
Jest świetnie i chce aby tak było dalej!!!!!!!!!
Ta zima jet cudona i nie tylko dla mnie, ale i dla wszytkich d00wnow takich jak ja, m.in dla Dominisi jeszcze wiekszego d0wnika hihi papa buziaki dla nich wszytskich:* muuuuua!!! JeStEsCiE SwIeTnI AlE NiE LePsI OdE MnIE!!hIHi ZaRtUjE!!!
!!!SiŁa Ze WsZtsTkImI pOzYtYwNiE ZaKrEcOnYmI DoWnaMi!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.02.2005 :: 16:19 :: aul143.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSia

Jaaasne :P Krzysiek sam seś dałn :P ale i tak odniosłeś sukces.... łasasa Grubą natarłeś :P

Ania nie wiem ...jakoś nie moge :( wies o co chodzi ... chyba sie boje... :( ale kroofo jedna chyba Cie posłucham :P

no i dobrze że snieg stipniał :P bo przez niego teraz chodze jakaś taka nie taka :P znaczy mam se gOrączke noo ... i tyle :P hyhy

BaJ :****


01.02.2005 :: 15:54 :: net1.penkom.pl

krzysiaczek

jeszcze pare osób do natarcia zostalo ale smutna i zarazem wesola nowina sniegu niima i nie natre nikogo a wesola to ze snig topnieje i wiosenka idzie pozdro alii dałns siwa dałns
01.02.2005 :: 11:52 :: auk14.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSia

aaaa bUziolki jesce dla :P yyy ... no nie ważne... hie hie..on nie wie że chodzi o niego ;] ale ty to wiesz ... :)
01.02.2005 :: 11:50 :: auk14.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSia

Nie Jaka krOffa ... :P No wieC Śnieg zwainąŁ NaM yy wŁAsnie Kto ?! PrzyzNać SiE ;] Hie Hie Nie No Od ParU dNi ma DzIwNy HuMor ;] :) A tO dObrze bO on Jest PoZyTyWny .. ;]
nO tO bede jUs kOnczyła ;) BuzIoLki FoR U ...aNd .... :P

:*
30.01.2005 :: 15:49 :: net1.penkom.pl

gregor_07

a mie się zima nie podoba- kiedy słońce ?!
30.01.2005 :: 14:17 :: aui113.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSia

Ej to znowu ja :P tak sie spieszyłam żeby byĆ pierwszą :P że zapOmniałam napisać że no ten teges ..śnieg topnije :(( A ja nie chce :P no i ijeszcze chciałam napisać zę bardzo mi sie tu podoba no i to wszystko (chyba) jak mi sie coś przypomni to napisze jeszcze raz
30.01.2005 :: 14:14 :: aui113.neoplus.adsl.tpnet.pl

DominiSia

Bede pierwsza bede pierwsza bede pierwszaa !! :P

O jak ja dawno pierwsza sie nie wpisywałam :P HyHy ... Normalnie to ja jestem tak p[orabana jak ty a nawet gOrzeJ :P zresztą wiesz sama :P HyHy ..

A to że mam downa tysz wiem ;) ale są rÓżne jego odmiany ... ejDown .. DaUnian.. Down a ja i Ania to jesteśmy systko w 1 :P

Buziaki :*

Talk.pl :: Wróć