28.01.2005 :: 19:40
Hejka!!! Pisze ta notke z mysla o moich wspania造ch znajomych:) W豉snie przed chwileczka wrocilam z dworku a dok豉dnie z gorkowa gdzie by豉m z moimi znajomymi:)(Szala"manka", Jerzykiem"aldonka", Kalacia"Kinia", K造szowa, 真czkiem, Wojtusiem , Grzeniem, Timonkiem, Sebciem L, Sebciem Sz, Tomciem:)) na saneczkach i by這 superowo:) Zupe軟ie jak dzieci - wspania豉 sprawa:) Zawsze lubi豉m snieg, ale nie az tak bardzo, a dzisiaj to inna sprwa hehe mi這 by這 tak pomarznac ze wszsytkimi, poprzewracac sie i rzucac sniezkami - naprawde cudownie!!! Jak to szybko mozna zapomniec jak jest byc dzieckiem chociaz mam dopiero 16 lat chce juz taka pozostac na zawsze:) Dzieki takiemu wupadowi zapomnia豉m o wszystkich zmartwieniach i dobrze sie bawi豉m, chociaz nie powiem, ze wszytsko jest oki, bo pupa mnie boli hehe, ale to dobrze, bo chociaz wiem, ze gdzies by豉m:) Mowie Wam sprobujcie zabawic sie tak jak ja!!! Teraz czekam tylko na nastepne proposycje wypadow hehe, czy ktos jest chetny??? BuzIAkI DlA WsZyStKiCh MoIcH KoFfAnIuTkIcH ZnAjOmYcH BeZ WyJaTkOw:**** muuuuuuuuuuuuua BYυ zajebiscie !!!Badzmy dziecmi dopoki mozemy i bawmy sie!!!!