engii - komentarze


Hejka!!!
Pisze ta notke z mysla o moich wspania³ych znajomych:)
W³asnie przed chwileczka wrocilam z dworku a dok³adnie z gorkowa gdzie by³am z moimi znajomymi:)(Szala"manka", Jerzykiem"aldonka", Kalacia"Kinia", K³yszowa, ¯uczkiem, Wojtusiem , Grzeniem, Timonkiem, Sebciem L, Sebciem Sz, Tomciem:)) na saneczkach i by³o superowo:) Zupe³nie jak dzieci - wspania³a sprawa:) Zawsze lubi³am snieg, ale nie az tak bardzo, a dzisiaj to inna sprwa hehe mi³o by³o tak pomarznac ze wszsytkimi, poprzewracac sie i rzucac sniezkami - naprawde cudownie!!! Jak to szybko mozna zapomniec jak jest byc dzieckiem chociaz mam dopiero 16 lat chce juz taka pozostac na zawsze:) Dzieki takiemu wupadowi zapomnia³am o wszystkich zmartwieniach i dobrze sie bawi³am, chociaz nie powiem, ze wszytsko jest oki, bo pupa mnie boli hehe, ale to dobrze, bo chociaz wiem, ze gdzies by³am:)
Mowie Wam sprobujcie zabawic sie tak jak ja!!! Teraz czekam tylko na nastepne proposycje wypadow hehe, czy ktos jest chetny??? BuzIAkI DlA WsZyStKiCh MoIcH KoFfAnIuTkIcH ZnAjOmYcH BeZ WyJaTkOw:****
muuuuuuuuuuuuua BY£o zajebiscie

!!!Badzmy dziecmi dopoki mozemy i bawmy sie!!!!



Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.02.2005 :: 09:01 :: ats138.neoplus.adsl.tpnet.pl

SaSiaDeCzk@:D

Hejj sasiadka!!
co tam...
MMm Fajnie MusiAlO Byc...
Jak bedziecie szly znoFF tam Kiedys
to sie tam zglosic do nas proszem...
papucie:*

31.01.2005 :: 14:05 :: 80.51.231.46

MoNiCzKa K.

Siemkaaaaaaaa! By³o wspaniale(czyt. zajebi¶cie)!! Dziekuje Wam(górkowiczom) za stworzenie takiej superkowej atmosfery... Nie spodziewa³am sie ¿e ¶nieg mo¿e sprawiac taka rado¶æ! Ciesze sie tym pi±tkowym wypadem jak murzyn blaszk±! Oby wiêcej takich wypadów i takich znajomych jak Wy!! Hihihi :* Bu¿ka dla koffaniutkich ludków z Górkowa!! Dzieki za wszystko!!
29.01.2005 :: 12:53 :: w3cache-4.master.pl

Kiniusia(Kalatk

ejjj noo lasenjcee wy moje kochaneee ja dzisiaj tez chce iscc!!! aa i tak wogole to trzymam kciuki az do piatekuu za nas wszystki (wiadomo o co chodzi) hihi aa tak woolee too dzisiaj jazda na sanki!!!! koniecznie !! musimy siee roz³adowac hehe buziakiii dla wasss misiaki pysiakiii
29.01.2005 :: 12:51 :: w3cache-4.master.pl


29.01.2005 :: 09:01 :: aul37.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominisia

Nie nO Ja TySz TaK ChCe... :P Ja to Chyba ChoRa Bêde PrZeZ DoWNa MoKregO i DoWna MoDo... :P No bO BeZcZeLni wrr..:P HeHe...
Ostrze¿enie for mOdO aNd mOkry ;] YoU ae Dead W niedziele jak sie nie bOicie :P HyHy

AnIa ¶wietnie ;) Te¿ ChCe :) AaA... NOrMalnie Mi Sie HuMOr PoPrawI³ ... :))
PoZdRoFiOnKa..:*
28.01.2005 :: 21:42 :: 80.51.231.46

szala (MoNiKa)

hejcia by³o naprawde zajebi¶cie na maxa!!juz dawno nie bawi³am sie tak i chcia³am wszystkim którzy tam byli powiedziec WIELKIE DZIÊKI za ten wspania³y dzieñ na sniegu!!!jestem tego zdania ze powinni¶my wszyscy znowu sie zebraæ i gdzies odleciec tak jak dzi¶ !!!by³o masakrycznie w niektórych momentach ale i zarazem zajebi¶cie bo przecie¿ my koffaniutkie laseczki jestesmy masochistkami:Phehe MY WIEMY O CO KAMANA!!!:)w zyciu nie mozna sie niczego bac i trzeba zawsze ryzykowac i w³a¶nie tak zrobi³y¶my aniu !!da³y¶my czadu!!!obawia³am sie ¿e sanki niewytrzymaja ale jednak nie wa¿ymy na tyle duzo ¿eby deski pod nami strzela³y heheMASZ RACJE PUKI JESTESMY DZIEÆMI TO ZACHOWUJMY SIE I BAWMY JAK NIEWINNE DZIECIAKI:P pozdrowionka dla koffaniutkiej 6 laseczek razem ze mna :P jeszcze sie wybierzemy i to nie raz!!a o pupcie sie nie maraj bo mnie ty³eczek te¿ strasznie boli!!musimy znale¼æ jakigo¶ masa¿yste:P 3maj sie kochaniutka buziaczki dla wszystkich odjebanych ludisk!!!!!!!!
28.01.2005 :: 21:29 :: 80.51.231.46


28.01.2005 :: 20:01 :: w3cache-4.master.pl

Kiniusia(kalatk

yoooo by³o zajebisciee !!!!!!! buziakiii aa powtore to byz z checia jutro zrobi³a !! mowie powaznie!!!! mowie wam superr by³oo dawno sie tak superkowoo i wyjebiscie nie bawia³m podro dla wszystkich

Talk.pl :: Wróæ