engii - komentarze


Hejcia!!jak juz pewnie zauwazylisie moj blog zmienił sie całkowicie, wiem ze nie jest jeszcze dokonczony, ale ostatnimi czasy nie mam zbytnio na to czasu. Tak w ogole to wiem, ze zaniedbałam go i, ze dawno nie pisałam, dlatego teraz to robie, a wiec co wazniejszego wydarzyło sie ostatnio:
18.01 były rewanze w reczna-lipa i tyle niestey nie byłam w formie hehe:)(myslałam, ze to moze dlatego, ze o meczyku dowiedziałam sie 2 godziny prze jego rozpoczeciem-niezła organizacje hehe)
21.01 kolejne rewanze i cio, znow lipa hehe myslałm, ze jestem dobra chociaz w reczna, ale widocznie ostatnio byl to zwykł przypadek, ze az tak dobrze mi poszło hehe:)
No oczywiscie byłam rowniez u babci było całkiem całkiem:)
Wieczorkim łyzwy i dzien zakonczony:)
22.01(wczoraj) byłam u drugiej babuni i dziadziusia było nawet fajnie:)
Tak w ogole to zmian miałm dokonac nie tylko na blogu ale rowniez w moim marnym zyciu,(nawet wczoraj pisałm o tym note naszczescie jej nie zapisałm)myslałam, ze wsztyko powoli zaczyna mi sie ukaładac, ale tylko mi sie wydawało i jak zwykle ten sam powod tego ze to sie popsuło, czyli...:(
NIe wime co mam pisac zeby Was wiecej nie zanudzac, jak sobie cos przypomne lub bede miała ochotke cos jeszcze napisac to to zrobie
Teraz papatki narcia buziaki


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.01.2005 :: 18:04 :: w3cache-4.master.pl

Kiniusia

supcio bloguss :) ładniusi :) dziekuje Aniu, ze mnie pociesz :) kurdeee sama juz nie wiem czego ja chce co chwile zmieniam zdanie ... pewnie tobie tez sie ułozy buziolki
24.01.2005 :: 14:15 :: auh241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominisia [Siwa

łOO to wesoło :) Dobra wnUczka :D hyhy ale to tylko pozory :P hehe



pozdro :P :*
24.01.2005 :: 14:15 :: auh241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominisia [Siwa

łOO to wesoło :) Dobra wnUczka :D hyhy ale to tylko pozory :P hehe



pozdro :P :*
24.01.2005 :: 13:59 :: 80.51.231.46

TO DOBRZE ANIU ŻE ODWIEDZIŁAŚ BABUNIE I DZIADUNIA HIHIH JA TEŻ TO ZROBIŁAM. ŁADNY BLOG SZCZERZE MÓWIĄC ANIU ŁADNIEJSZY OD TAMTEGO DŁUGO CIE I MNIE NA NIM NIE BYŁO
NO NIE
23.01.2005 :: 21:34 :: dial-3041.lubin.dialog.net.pl

Pewnie wiesz kt

Czasami życie nam daje take lekcje by nas czegoś nauczyc.... Szkoda tylko, że niektórzy dostaja te lekcje w tak nieodpowiednich momentach!!! No ale to chyba wynika z tego, że osoba dajaca lekcje jest nieodpowiednia........


Talk.pl :: Wróć